Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Petr Chobot - Biolog, Terapeut Petr Chobot - Biolog, Terapeut Petr Chobot - Biolog, Terapeut

Petr Chobot - Aktuality

17. 1. 2018

Akce v lednu

Sledujte náš kalendář akcí  ZDE a přijďte mezi nás v lednu. Jste srdečně zváni.

12. 1. 2018

Prezidentské volby

Rozhodujeme se koho volit? Komu předat svou důvěru a zodpovědnost za naše životy? Je potřeba, aby chránil naše zájmy, správně rozhodoval o bezpečnosti občanů, měl dostatečně střízlivý úsudek, byl moudrý, neprosazoval své osobní zájmy. Podporujeme vystoupení České republiky z EU, proškolení všech občanů v obraně státu, příznivé podmínky pro rozvoj podnikání a seberealizaci lidí, a bezpečnost všech, kdo v sobě rozvíjejí lásku a soucit. Být hodný a milý neznamená být hloupý a nechat si ubližovat. Je třeba být moudrou osobností, která ví co a proč dělá.

I když volíme své zástupce pro rozhodování za nás, vždy je třeba myslet, že jsme to pouze my sami, kdo je zodpovědný za svůj život, za své myšlení, a čistotu svého charakteru. V každé činnosti, kterou děláme je nejdůležitější důvod - proč - určitou věc děláme. Vždy je třeba mít na mysli, že vše co vysíláme se nám vrací zpět. Je třeba se cítit příjemně a čistě. Jinak něco není v pořádku a je lepší se nad tím zamyslet a změnit to.

Mnoho zdaru v tomto rozhodujícím roce a rozhodujme se především srdcem a zdravým rozumem.

12. 1. 2018

Seminář v Bratislavě tento víkend

Zveme Vás na další intenzivní seminář již tento víkend v Bratislavě.
Seminář zde bude silně zaměřen na rozvoj léčitelských schopností, na rozvoj senzitivity a jasnovidnosti i na hlubší sebepoznání.
Další meditace a akce najdete zde​

11. 1. 2018

Nové cd o čakrách

Z přednášek a povídání o čakrách v roce 2017 jsme vytvořili CD, které je plné nahrávek v mp3 formátu. Na lednových akcích v Česku, na Moravě i na Slovensku můžete toto CD dostat zdarma.

Pokud víme, proč je dobré čistit a aktivizovat své čakry, více nás to motivuje ke skutečnému konání.
"Jsme tím, za co se pokládáme".

1. 1. 2018

Úplňková meditace


Dnešní den, je nejen prvním dnem roku 2018, ale také dnem před prvním letošním úplňkem. Dovolte mi připomenout některé věci. Přísloví říká: "V JEDNOTĚ JE SÍLA" a pokud tedy více lidí a tedy i myslí, je soustředěno na stejný cíl, stejný záměr a vloží do něj dostatečné množství své pozornosti a touhy, tak je snazší toho cíle dosáhnout. Již několik let probíhají společné dálkové meditace, které mají za cíl posílit lidi na planetě Zemi, dodat jim více síly, světla, pročistit mysl, srdce a biopole. 
Ve dnech kolem úplňku dopadá na naší Zemi velké množství světla, které lze výborně využít pro sebe rozvoj, očistu a léčení a na harmonizaci planetárních dějů. Je velmi důležité v jakých podmínkách lidí žijí. Zda se musí obávat o svůj život během válek a nestability, nebo žijí v podmínkách míru a mohou čas a energii věnovat na vlastní transformaci mysli. Společnými meditacemi zaměřenými na stejný cíl - aby každá lidská bytost na Zemi se stala láskyplnější, citlivější, empatická a moudrá - podpoří vytvoření takových podmínek pro ty, kteří touží po svobodě ducha a prožívání radosti a vzájemné lásky. Můžeme to podpořit právě společnými meditacemi, kdy se záměr jednotlivce mnohonásobně zesílí a je podpořený i od vyspělých světelných bytostí, které velmi pečlivě sledují náš vývoj a naše snažení. S otevřeným srdcem, čistou myslí a opravdovou touhou lze dosáhnout všeho. Děkujeme.
ZDE , ZDE  a ZDE

 

30. 12. 2017

Intenzivní seminř v lednu 2018

První seminář v roce 2018 se uskuteční v energeticky silné a zajímavé zóně - pod známým poutním místem Sv. Hostýn. Kalendář akcí naleznete ZDE

30. 12. 2017

Přání do nového roku

Milí přátelé, přeji vám do nadcházejícího roku 2018 - bystrou Mysl, silnou Intuici, rozvíjející se Představivost, vytrénovanou Soustředěnost, zvyšující se Bdělost, Pochopení pro druhé bytosti a Respekt jejich názorů a životní Cílů, stále hlubší vnímání naplněnosti Božskou Podstatou a nalezení jednoduchosti Života. Mnoho Sil a Světla.

„Cizím rozumem život nepoznáš a chytřejším se nestaneš…“, říká Stará Moudrost.
"I strom a kámen mají duši"

21. 12. 2017

Mimořádná meditace

21.12. večer v 18 hodin se můžete připojit k meditaci a společnému cíli prostřednictvím rádia free-planet. Nepodařilo se nám zprostředkovat živé vysílání z meditace v Praze, ale bude se vysílat meditace z minulého roku. Ta letošní bude brzy zveřejněna na odkaze přes tyto stránky. Děkujeme.

16. 12. 2017

Inka life

Pro ty z Vás, kteří chtějí vyzkoušet naše bylinné čajové směsi jsme připravili menší balení za nižší cenu. Bylinné směsi, které nabízíme jsou velmi citlivě sestavené a zkombinované. Jednotlivé směsi obsahují byliny evropského a jihoamerického původu tak, aby se navzájem svým energetickým působením doplňovaly a podporovaly.
Zakoupit je můžete ZDE

12. 12. 2017

Zimní slunovrat

Vždy v době kolem zimního slunovratu 21.12. se příliv energie z galaktického středu zesílí a je možné tuto sílu využít k ovlivnění pozitivních změn na planetě Zemi. Toto období trvá každý rok přibližně až do konce ledna. Během společné meditace v těchto dnech můžeme více než kdy jindy zapůsobit soustředěním mysli na pozitivní záměry a tím cíleně změnit své životy. Můžeme nastartovat i změnu podoby našeho Světa. Mějme se stále lépe, buďme stále zdravější a šťastnější. Svou realitu si tvoříme sami. Není žádný jiný tvůrce - než naše VŠEMOCNÁ MYSL.
Celý článek najdete ZDE

E-shop Síla Světla E-shop Mutual Help Cesty k sobě