Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Discussion

Add your comment

Every comment is inspected by administrator before publication.

Your comments

11. 4. 2018

Učitelka proti telepatii

Ahoj. Myslím si, že z najväčšou pravdepodobnosťou je tá učiteľka zaťažená náboženstvom, to bude asi skutočný dôvod prečo má taký názor.

11. 4. 2018

Lucka

Už sem zase někdo chce zvát rusy? To Vám těch 40 let, co tady byli, nestačilo?!! Jaká štvavá protiruská kampaň????? Štvete akorát vy. My jsme autonomní země, v minulosti okupovaná, jak němci, tak rusy. To už se nesmí opakovat! Když se někomu tak líbí Rusko, tak ať se tam přestěhuje. Aspoň uvidí, co vlastně propaguje.

11. 4. 2018

add. Závislosť na sladkom

Zkus Lucumu http://livepharmacy.eu/cs/dary-stromu/lucuma-pouteria-lucuma/27/ pro všechny, co chtějí snížit glykemický index. S antidepresivy by to nemělo reagovat, ale poraď se s lékařem. Je to ovoce. Přezdívá se tomu "zlato Inků".

11. 4. 2018

Tomáš

Váženému přispivateli z 9.4. (naštěstí je jen jeden). Jestli je vyjádření nějakého názoru důvodem, aby jsi nás nazýval chátrou, co jsi potom ty? Stejně tak vyzývat admina, aby cenzuroval názory, které se někomu prostě nelíbí, to je přesně ta demokracie, jakou by chtěli příznivci Ruska a Putina. Pěkně děkuji! Jsme slované, ale nejsme rusové! A nikdy nebudeme. Na to rusové zapoměli v roce 1949 i v roce 1968 a uvrhli naši zemi do totálního morálního a ekonomického marastu. Petr Chobot sám vykládal, jak u nich v Táboře na něho, když byl ještě v kočárku, mířil ruský voják samopalem. A o dnešním Kremlu se vyjádřil, že je to bojiště černomagických sil. Je správné aby nepozvaný voják cizí mocnosti, mířil na bezbranné dítě v kočárku samopalem? Možná, že chtěl jeho svobodné šíření světelného poselství utnout v samotném zárodku. Nechceme aby nikdo, ani němci, ani rusové, nemohli mířit na naše děti v kočárcích, a s agresivními propagátory si už poradíme. Teď jde o všechno! Děkuji tomu pánovi ze Slovenska a panu Landovi. Chce to dnes znovu osobní odvahu, postavit se těm bolševickým křiklounům, kteří tu smutnou historii našeho národa vůbec nezažili, nebo ji naopak svoji kolaborací a udáváním pomáhali tvořit. Já jsem ostře proti dnešní masochistické politice EU, ale to neznamená, že se budu uchylovat pod rádobyochranná křídla našich okupantů. Právě to by bylo vytváření karmy, aby jste pocítili utrpení lidí v Rusku a na jejich tajných bojištích. Mír všem, kdo šíří mír!

11. 4. 2018

Skoro samý dualiťák :-)

Lidi, do prdele co to tady pořád melete ?? Skoro samý dualiťák, žádný absoluťák. Rusko ano, Rusko ne, rusko ano, rusko ne a pořád a stále dokola ta stejná písnička lidí uvězněných převážně v dualitním uvažování. Ano, i dualita je samozřejmě a pochopitelně součástí nekonečného prostoru vesmíru. Nekonečného prostoru otevřené mysli a vnímání Absolutního vnímání a pochopení. Proč je tu jakoby "zlo" ? Proč přišel Hitler ? Proč Stalin ? Proč tento systém ? Proč světové události vypadají, tak jak vypadají, ale jejich skutečné pozadí a smysl je skrytý ?? Kde jsou příčiny ?? Kde jsou ty skutečné až do jádra vedoucí příčiny ?? Nic není tak, jak to zdánlivě vypadá. Absolutní Pravda neee ta dualitní bývá většinou tam kde je skryta. Zjistěte si to sami z pohledu Absolutna !! Ale většina z vás to neudělá to je jasná věc.

10. 4. 2018

pro Lubomíra Landu

Pane Lando, váš výčet činů Ruska je jako číst titulky bulvárních novin. Nevěřte všemu, co se píše na Idnes, Seznamu anebo co se říká ve zprávách na ČT, která na Rusko plive jak jen může. Trénujte třetí oko, vytělesňování a intuici, a pak se zkuste naladit a zjistit, co je a není pravda o Rusku. Prvvní krok jste udělal tím, že jste zavítal na tyto stránky. Přeji Vám hodně úspěchů v duchovním rozvoji. ST

10. 4. 2018

Lubomír Landa

Rusko je náš přítel? Byli tady 20 let a jaký je to přítel snad každý normální člověk ví. Naprosté otočení vývoje tehdejšího Československa, do bahna. Bylo mi 6 let, když jezdily ruské tanky okolo našeho baráku. V Praze střílení do lidí, znásilňování žen. Dnes - anexe Krymu, rozpoutaná válka na Ukrajině, sestřelení civilního letadla s cca 180 cestujícími, trávení ruských špiónů, páchání zvěrstev v Sýrii. Rusku jde pouze o moc a ovládnutí celého světa. Je to velice nebezpečná verbež. Vystoupení z EU by se nám mohlo hodně nevyplatit. Na to totiž Rusko čeká. Oni už tu byli a tady je to tedy jejich, tak si to znovu vezmou. Nicméně od Bruselu bych se teda taky držel co nejdále. Nájezdy muslimských barbarů a genocida evropy která se děje, je taky obrovsky nebezpečná. A ještě jedna poznámka, slovani jsou Poláci, Slováci, ale ne rusáci. Ty se slovanstvím nemaji vůbec nic společného.

9. 4. 2018

adminovi

Admine nespi tam!!! Co tam pouštíš tu protiruskou štváčskou chátru. Jsme Slovani a né skopčáci od těch k nám nic dobrýho nepřišlo nejdřív tvrdý katolicismus s inkvizicí, pak Hitler jak by vyhladil židy byli bychom nařadě, a ted Aláh ... Jen at si to skopčáci a vůbec anglosasi užijou mají tak zku...nou karmu že po nich nezůstane ani mastnej flek..

8. 4. 2018

Pavel

reakce na: Vystúpiť z EU vs Ruská propaganda To je zajímavé, všichni kdo chtějí zůstat v EU, tak mají zatemněný rozum penězma a řeší jenom peníze :) Není vám to divné? Rozumní lidé banky vůbec nepoužívají, já bych jim nedal ani ty současné poplatky v EU.

7. 4. 2018

Učitelky a děti

Jedna učitelka: Prý by nebylo správné a dobré mít telepatické schopnosti, protože vědět co si o nás druzí myslí je nesprávné nebo špatné?! Jak to někdo může říct? Myslím, že je důležité aby děti nevyrůstali s něčím podobným v hlavě. Aby věděli, že ony sami jsou Bůh. A že není třeba se bát něčeho co si o nás myslí druzí(?!?). Nebo věřit těm žvástům, že když se nepůjdou do kostela pomodlit za pána na kříži tak půjdou do pekla. Je důležité aby se lidé nesnažili dávat dětem do hlavy podobné nesmysly. Je to strašné. Už tak je co hodně dělat i bez těchto kódů. Prosím snažte se v běžných situacích si uvědomit, že to dítě je taky samostatná bytost(ačkoli v malém těle a ještě neschopno se o sebe postarat), že není tak hloupé když řekne že třeba vidí duchy. Není příjemné ani dospělému když se mu smějí, že si vymýšlí. Jde o budoucnost planety. Přeji hezký den. caty

E-shop Síla Světla E-shop Mutual Help Cesty k sobě