Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Discussion

Add your comment

Every comment is inspected by administrator before publication.

Your comments

21. 9. 2017

Co dál?

Snažíme se o to změnit svět k lepšímu a stále se nedaří Kim čon un odpaluje atomky, frau Merklová vítá muslimáky a podle průzkumů i vyhraje volby. Kde jsou výsledky naší práce, stačí to co děláme? Ptám se i Petra, abychom nežili v takové umělé bublině ,neplácali se po zádech jak jsme dobří a vlastně ničeho nedosáhli...

19. 9. 2017

RE: dan5 ( pav )

http://krestanstvo.czweb.org Blog píše člověk , který od narození žije mezi křesťanskými fanatiky .

16. 9. 2017

RE: dan5 (caty)

Stáva se, že to co nám vadí na druhých sami děláme. Zkuste PCH lépe poznat a možná budete překvapen. Asi ještě potřebujete čas něco pochopit. Přeju hezký den.

15. 9. 2017

dan5

dobrý den Petře, do minulého týdne jsem o Vas neslyšel. Nyní jsem Vámi ohromen - soucítím v mnohém.... Máte úžasný dar povídat, moc dobře se Vás poslochá :-). Je fascinující navíc slyšet povídání od někoho komu bylo dáno nazírat "za oponu". Přeji Vám mnoho dobra a zdaru při sdílení těchto informací. Chci Vam jen řící, že když povídáte o křestanství je z Vás cítit negativní energie v souvislosti s cirkvi. Tím si možná zbytečně škodíte. Velmi soucítím když občas řeknete trefně - "vůbec tomu nerozumí -jen pindají blbosti". Ano, skutečne někdy se nám, stává, že pindáme o něčem čemu nerozumíme blbosti :-)) Já jsem kousek církve, té katolické, a musím řící, že v některých věcech ( ne ve všech, - v některých) i Vy "pindáte blbosti" . Proč ? no protože to tak prostě není. .....oprostit se ateistických paradigmat, antikrestanske propagandy a otevrit srdce.... to je dřina a přitom vlastně nemusí být...jen nebýt zdechlý, jak trefně říkáte....

13. 9. 2017

RE: Stromový gelový regenerátor (caty)

To je podle mně velice dobrý nápad, zajímavé, užitečné a je to pomoc - stromu. Bylo by úžasné kdyby něco takového vzniklo. :) Takové nápady oceňuji a mám ráda.

10. 9. 2017

Stromový gelový regenerátor

Zdravím Mám pro Vás práci ,Petře,šamani,vědci,botanici,chemici,genetici a další. Mohly by jste vyrobit gel který se potře na čerstvě pokácený pařez-strom. Gel by aktivoval pařez-strom k růstu do své původní podoby nebo i jiné hlavně aby z toho pařezu zase vyrostl strom.

9. 9. 2017

Pro Jiřího

Dobře napsaný příspěvek. Hlavně jeho druhá část. Mohu říct za sebe - "přepálit" si jedno nebo dvě konkrétní en.centra je tzv. "o hubu" Jana

6. 9. 2017

Maruška

Dobrý den, děkuji, že pražský seminář bude v hale na Lomnického. Naše meditační partička má tohle místo nejdradši. Je to všude blízko, super na docestování, jídlo a Vyšehrad za rohem jako bonus. Děkuji, máme radost všichni. M.

3. 9. 2017

Poděkování za rozhovor

Pane Chobote,právě jsem shlédla na youtube Váš příspěvek s názvem Informace, ze kterých až mrazí. Chci Vám za něj poděkovat, protože jste srozumitelně vyjádřil to, co se snažím od počátku novodobých nájezdů na Evropu sdělovat svému okolí všemi možnými způsoby. Vy jste mi tímto svým příspěvkem velmi pomohl, ty konkrétní příklady snad otevřou oči dalším lidem kolem. Ještě jednou děkuji. Dana Kodytková.

1. 9. 2017

RE:Jiří (caty)

Podle mně je důležité postupně pročistit, vyléčit, aktivizovat a nabít všechna energetická centra (i to však podle toho co cítíme ze je třeba udělat nejdřív)a mít je v rovnováze a pak se zaměřit na to co dalšího je třeba udělat a změnit. To je podle mně ale já zatím nejsem moc zkušená.

E-shop Mutual Help Cesty k sobě