Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Discussione

Aggiungi il tuo commento

Ogni commento è controllata dall'amministratore prima della pubblicazione.

I vostri commenti

18. 7. 2018

emília

Funguje už na pobytoch v Chorvátsku xenoterapia, ak nie kedy bude?

17. 7. 2018

Ludmila

Dobrý den, také mám zkušenost s xenonterapií v ulici Pod táborem. Byla jsem čtyřikrát, ale změna ani ta nejmenší. Přesto že na svých stránkách slibují již při odchodu z první terapie pozitivní výsledky - vitalita, odstranění migrén, arytmie,tlak atd.Tak kde je chyba?

17. 7. 2018

Xenon

Šílenost kolem xenonu je nesmysl proč se vůbec do něčeho takového Petr pouštěl.. ted se na jeho popud objevují zlodějíčci co okrádají lidi.. meditace jsou důležitější než tyto pitomosti, tak začněte makat Boha si nekoupíte!

16. 7. 2018

Maria

Dobry vecer, preco prosim vas nefunguju na youtube don sergiove spevy? Dakujem

16. 7. 2018

Xenon terapie u Šárky Hanak

Byla jsem na jedné Xenon terapii v Praze u Šárky, od té doby zaznamenávám jistý posun. Po terapii min. 3 dny značný posun ve vitalitě a dobré náladě. Z toho plyne, že pan Soilis to šolichá.

13. 7. 2018

Hombre

pre re.hombre :Entity s piatej, alebo šiestej dimenzie nie su tvorcovia nižších realit?

13. 7. 2018

My pozemšťani...

...jsme podle poslední Petrovy přednášky " Proč na sobě pracovat ..." vlastně úplní drsňáci, žádné ořezávátka, skleníkové kytičky z nějakých rájů...:). Jestli je skutečně naše Zemička taková drsná "country ", ( mj, nedávno jsem náhodou četl něco o velkém experimentu, kde byly sem údajně sneseny z tisíců civilizací genetické kody, emoce...), tak to je tedy výcvik. Prach, pyl, větry, deště, sníh , horko, paraziti, hmyz ( už jej mám docela rád :), podrazy, nenávist, zrady, nespravedlnost, únava, nemoci, ale i opaky toho všeho...krásné mraky, Slunce, stromy , kytky , motýli, broučci, voda... Nejsme z cukru a něco vydržíme, jen najít efektivní způsob , jak v tomto b...a kráse příjemně fungovat a měnit k "potížím " postoj. Myslím , že to jde...:). Hezké léto. Milan

12. 7. 2018

Re: Hombre

Kristus ,kterého uctívají katolíci je prý v posmrtném astrálním světě páté dimenza je to astrální strašidlo co má ruce od krve po křižáckých válkách a upalování a mučení inkvizicí je to negativní démonická bytost a žije si tam z energie věřících společně s Alahem a dalšíma bubákama , jejich věřící ovečky jdou po smrti zanima , ale k ráji to má hodně daleko... Opravdový Kristus je bytost světla a lásky, žije ve světě bohů tvůrců vesmírů v sedmé dimenzi a distancuje se od všech uctívačů a násilí co páchali..

12. 7. 2018

Naďa Pinkasová

Vážený pane Chobote.Vzhledem k tomu,že XENON u paní Šárky Hanák skončil ,tak jsme se synem dostali do sparů největšího podvodníka v Praze,Pavla Soilise. balamuti lidí a jsem si jistá,že žádný XENON nemá, že nechá lidí dýchat jiný plyn.Syn absolvoval 5 terapií za velké peníze a výsledek 0.To jen pro zajímavost.

11. 7. 2018

Xenoterapie - Pod Táborem - V Hrdlořezích

Ne, tato provozovna není důvěryhodná, přečtěte si údaj na aktualitách tohoto webu.

E-shop Síla Světla E-shop Mutual Help Cesty k sobě