Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Discussione

Aggiungi il tuo commento

Ogni commento è controllata dall'amministratore prima della pubblicazione.

I vostri commenti

19. 2. 2017

Vladimir

Smrt velkých mystiků Jiddu Krishnamurti, Maharishi Roman, Vivekananda, Ramakrishna, Sri Aurobindo, Nisargadatta Maharaj, Vanga, Osho a Castaneda je pro mě záhadou. Nevíte náhodou někdo, proč tito velcí mistři zemřeli na rakovinu?

16. 2. 2017

Něco pro zdraví

Výrobu aktivního dřevěného uhlí, jsem popsal, jen doplním. Vyrobené uhlí rozdrtíte kladivem a rozemelete v kávomlýnku na prach ten se dává přímo do vody a pije nebo jím plníte tobolky zakoupené v lékárně.což je pohodlnější. V lékárně koupíte prázdné tobolky a ty naplníte. Pozor na dřevěné uhlí ke grilování nelze použít na tyto účely je napuštěno látkami podporujícími hoření. Pokud jíte léky užijte uhlí nejdříve dvě hodiny před či po jejich požití jinak neutralizuje jejich učinek, objevitel aktivního uhlí demonstroval jeho účinek sám na sobě požitím smrtelné dávky strichninu. Molekulární struktura uhlí nasaje a do sebe uzamče jedovaté látky a těžké kovy, vyčistíte trávicí ústrojí a pokud užíváte po jídle zamezíte intoxikaci jedy z jídla.

14. 2. 2017

RE: Něco pro zdraví

Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o podrobnejšie informácie o prostriedkoch, ktoré spomínate. Prosím, kontaktujte ma na modryvietor@gmail.com Ďakujem.

13. 2. 2017

reakce na - Něco pro zdraví

Skvělé, že toto šíříte. Prosím však o sdělení - jaké množství aktivního uhlí denně, jak je konzumovat (rozdrtit na prášek?) a zapít vodou ?, po jak dlouhou dobu a jak dlouhá pauza mezi další "sérii". Mám z ohniště asi kvalitní uhlí, ALE je již od roku 2014. Věděla jsem, že ho chci, ale netušila, že jej mohu takto použít. Nezměrné poděkování předem. oki

12. 2. 2017

Hombre

Ja používam sušené listy banisteriopsis caapi.Je možné piť čaj,ale dá sa aj fajčiť.Nie je pravda že čistá ayahuasca je bez účinkov.Tiež obsahuje harmalové alkaloidy.Odporúčam hlavne na terapeutické účely.

11. 2. 2017

Lucia

Akurát som skončila mesačnú kúru Modrý květ, tak vyšlo celé balenie a nepociťovala som vôbec žiadne vedľajšie účinky.

11. 2. 2017

Něco pro zdraví

Zdravim všechny chci se podělit o nějaké poznatky. Vyrábím si šungitovo-křištálovou vodu já jsem zdráv tak nedokáži posoudit účinek ovšem můj kocour ano. Vše začalo když jsem si dal do pokoje velký kámen šungitu kocour ho začal olizovat a nejraději by ho sežral, tak jsem mu začal dávat šungitovou vodu a ta mu teda šmakuje, zdá se že zvířata poznají nejlíp co je zdravé. Také vyrábím jonizovanou vodu tedy tzv. živou vodu ta je silně alkalická až 9ph a tělu velice prospívá neutralizuje jedy a rozkladné hnilobné procesy přestane smrdět stolice, jedná se totiž o vodu H2O2 tedy atom kyslíku navíc a díky tomu v tělo urychlí všechny oxidační procesy, ovšem hodně rychle z vody vyprchává a tak je třeba tuto vodu doma vyrobit a né ji koupit již ochuzenou. Všelékem jsou vysoké dávky vitamínu C až 20-60gramů deně, je to veřejné tajemství lékárenský průmysl by přišel na buben vitamín je totiž velice levný na váhu kyselinu askorbovou koupíte na netu v lékárenské kvalitě za 250kč/1kg Kapitola sama pro sebe je živočišné uhlí dokáže z těla dostat těžké kovy a všechny jedy no zázrak. V lékárně ho však nekupujte za deset tablet 60kč je zlodějna pokud z zimě topíte dřevem hodte do pořádně roztopeného kotle dvě nerez misky k sobě zdrátované s vyvrtanými otvory pro unik metanu-dřevoplinu a naplnte třískami tvrdého dřeva jak přestane plyn unikat zasne modrý plamen asi 45minut je hotovo.. Takto vyrobíte aktivní černé uhlí asi třikrát účinější než normální dřevěné uhlí.. Tak příště o koloidním zlatě

11. 2. 2017

Modrý květ

Dobrý den. Začal jsem používat čistící čajovou směs Modrý květ cca po 14 dnech mam divný na pohled mapovitý jazyk. Bily povlak a mezitím je místy flekatě červeně zarudly na pocit jakoby mírně spáleny. Muže to byt následkem onoho čaje ? Nějaké skušenosti kdo tuhle čajovou směs pil. Za vaše názory předem děkuji.

8. 2. 2017

Hombre

V tej mimoriadnej meditaci ani raz nezaznelo slovo Janecek,tak nechápem odkiaľ ho máte.Z iných zdrojov možno :)

7. 2. 2017

caty

Chtěla bych upozornit že na stránce kde jsou fotky ze zájezdů z Peru, je popisek obrázku někde nedokončený a vypadá to pak takhle: ,,Na některých reliéfech používají představitelé zaniklé civilizace dokonce ...(anebo) Některé z kamenů váží stovky kg, jiné jsou malé. Výzkumníky upoutalo ...´´ Nevím jestli má někdo stejné zobrazení popisku. Mně jej zobrazuje neúplně.

E-shop Mutual Help Cesty k sobě