Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Discussione

Aggiungi il tuo commento

Ogni commento è controllata dall'amministratore prima della pubblicazione.

I vostri commenti

17. 1. 2018

Marie

Milí přátelé, Pokud nechcete, aby u nás nastalo to, co teď probíhá na Ukrajině, pozorně si vyslechněte celé nahrávky z přeposlaných odkazů. http://www.svobodny-vysilac.cz/2018-01-14-hodnoceni-1-kola-prezidentske-volby-aliance-narodnich-sil/ http://www.svobodny-vysilac.cz/2018-01-12-vk-a-vitek-na-svcs_185min/ Pro ty, co mají děti to platí dvojnásobně!!!

17. 1. 2018

Gracias (caty)

Děkuji jak PCH tak i všem jihoamerickým mesayokům jejichž spěvy jsou na CD. Jsou krásné, je neuvěřitelné jakou mají sílu. Děkuji z celého srdce. Přeji všem krásné dny :)

17. 1. 2018

plejáďani - dodatek

Jen aby bylo jasno, z hloubi duše se přeju ať je pravdou možnost A. Jen mě to zkrátka zarazilo...

16. 1. 2018

plejáďani

Tak já nevím... na semináři v Praze teď v prosinci padala slova, ne nepodobná až výsměchu, o tzv. plejáďanech, ve smyslu módní vlny v ezosvětě. Petr vlastně řekl že je to celé nesmysl, že se tam schválně díval - prý prázdno. A tady v tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=_sIWtcNiexs (25:55) prý že je tam "spousty velice silných bytostí". Napadaj mě 3 varianty. A) něco mi v této věci uniklo. B) vzaly roha, před 7 lety to tam možná kypělo životem, nyní už prázdnota. C) je tady něco špatně... s kým?

16. 1. 2018

Mimozemské volby 2018

https://www.suenee.cz/et-prejete-si-abychom-se-vam-ukazali/#more-17018

15. 1. 2018

V pátek...

... ve městě v barech, hospodách to je samá přetvářka, povrchnost apod. Možná paradoxně z nudy...Být sám sebou a se sebou není jednoduché...Ale jde to :) . Milan

15. 1. 2018

Jaroslav

Pojďme znovu volit. Nedovolme,aby další náhradník knížete pána Drahoš byl presidentem. Kdo je to,odkud se vzal? Byl protlačen kavárnou a T0P. Drahoš je zásadně proti referendu,považuje totiž ostatní lidi,včetně voličů za ,,hlupáky"Ale co je nejdůležitější,je vítačem migrantů,podporuje tak invazi Islámu do Evropy,včetněČR.Invazi,s cílem likvidovat kulturu,ROD,naši civilizaci! Nosí i falešné brýle-prý aby vypadal více důležitě.O bestiálních vrazích Mašínech řekl,že to bylo OK.Uvědomme si,že proti souč.pres.M.Zemanovi je vedena Válka a že je sám,proti všem,že proti němu bojuje i TV,novináři,reportéři,ap.Vysvětlujme tuto situaci všem kolem,všem,kteří ,,SPÍ a těm,co si naivně myslí,že TV říká pravdu.Ne,lžou,podvádí a vedou nás do Záhuby.Volme Zemana,jiného nemáme ( Drahoš je pro nás NEvolitelným člověkem,barbarem)Aby i ti ,,Líní,co nešli,byli u voleb a šli volit ve druhém kole.

14. 1. 2018

Cestovanie v čase, vývoj

Jedna z možností, prečo svet zastal vo vývoji je, že Američania cestujú v čase. Nejaká hviezdna rota sa spomína aj v tej ich nemožnej hymne.. V jednej knihe o Plejáďanoch sa našlo, že naša minulosť sa dá zmeniť. Čas sa dá kdejako ohýbať a posúvať. Je asi 20% chorých, ktorí sa nijak nemôžu vyvíjať, hoci by chceli. Sú medzi nimi duše pre kľúčové zohranie úloh vo Veľkom pláne. Keď už je zbytok sveta tak sebecký, nech pamätá na to, že bez nich sa nikam nedostane...!

13. 1. 2018

Hombre

Chcem sa spýtať. Beriem pravidelne ayahuascu každý týždeň v sobotu. Ako je to z alkoholom v piatok? 3 roky nepijem ale láka ma v piatok navštevovať mesto a dať si aj dáke pivo ako dakedy, lebo môj život sa stal síce životom bez utrpení a som vyrovnanejší, inteligentnejší, ale tiež cítim veľkú nudu a chýbajú mi ľudia lebo som sa uzavrel a bežný život sa mi stal ľahostajným.

7. 1. 2018

Káva, jedy

Dlhodobé pitie kávy podľa mňa spôsobuje výkyv krvného tlaku a poruchu spánku. Tiež je to droga. Má sa piť len vtedy, keď sa chce človek povzbudiť pred nejakým výkonom. Dobrý je na to názor ájurvédy. Na jedy extrémne silno zaberá chlorella ale len značky Green Ways. Detoxikuje organizmus a zbavuje negatívnych účinkov liekov.

E-shop Síla Světla E-shop Mutual Help Cesty k sobě