Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Petr Chobot - Biolog, Terapeut

Petr Chobot - Aktuality

17. 9. 2017

Náhorní plošina Nazca

 

Drazí přátelé! Letošní rok poskytuje možnost velice intenzivní práce na náhorní planině Nazca, neboť tato významná silová zóna se ještě více aktivizuje. V listopadu a prosinci zde jako vždy několikrát do roka, uskutečníme setkání s andskými šamany kteří nám pomohou v naší práci. Ta spočívá především ve zcela nadstandartní aktivizaci hlavních energetických center, důkladném vyčištění biopole a naplňování se "hvězdným ohněm" – univerzální léčivou a transformující energií z velmi vysokého zdroje.

- více o silové zóně Nazca najdete ZDE

- fotogalerie z předchozích expedic najdete ZDE

- zážitky z expedic jaro 2017 najdete ZDE

 

8. 9. 2017

Nové meditace


Připravili jsme dvě nové meditace jako video nahrávku, které je možné si pouštět nejlépe do sluchátek a pomocí kterých se dostanete do odpoutaného stavu vědomí. Obě vznikly na semináři v Bulharsku začátkem července a jsou napojené na silové pole pohoří Pirin a jemnohmotných bytostí, které jsou jakýmisi strážci této zóny. Přejeme vám příjemný poslech. 
Dále si můžete stáhnout i celé nové CD - druhý díl, které obsahuje 18 téměř hodinových meditací z letošních vydařených akcí s donem Sergiem z Bulharska, Bystřice pod Hostýnem a Prahy. Věříme, že vám tyto nahrávky budou k užitku a s jejich pomocí dokážete být naprosto zdraví, silní, bohatí, rozvinete si intuici, naučíte se milovat každou bytost, která o to stojí a váš život se naplní radostí a pochopením toho, čím život skutečně je. Děkujeme. Jedině tak má naše práce smysl. ZDE ZDE a ZDE

3. 9. 2017

Nové audionahrávky o čakrách

Milí přátelé, chtěli bychom se s vámi podělit o zpracované audio nahrávky sestříhané především z jarních seminářů 2017. Nejde o meditace, ale o povídání o tom, jak energie v našich čakrách pracuje, jak fungujeme jako lidé a co by bylo dobré o sobě vědět. I když některé informace pro vás už nebudou novinkou, přesto je dobré si je ještě doplnit o další dostupné poznatky. Děkujeme vám za přízeň a velmi nás těší, že máte zájem měnit sami sebe v milující, vědomější a užitečné bytosti. Přejeme vám ještě mnoho krásných dní v roce 2017. "Jak se cítíme sami se sebou, tak se cítíme všude." Děkujeme.​ ZDE a ZDE

22. 8. 2017

menhiry


Ochranný a léčivý kamenný kruh - zpracování kamenných bloků a vytvoření zářičů. Idea se zrodila v andském městečku Chavín, ve střední části Peru.
ZDE

16. 8. 2017

nové cd ke stažení

Zpracované nahrávky z letních akcí s Petrem Chobotem a s Donem Sergiem jsou k dispozici ve dvou CD ke STAŽENÍ do vašeho PC. Toto je první z nich. Obsahuje meditace ze semináře z Prahy a z Banské Bystrice. Obsah meditací je zde uveden. Doplnili jsme ho i meditacemi z Brna z aktivace hojnosti a z léčebných meditací. ZDE

 

4. 8. 2017

Petrova přednáška - Brno 2017


Pár slov o přínosu senzitivních jihoamerických indiánů pro dnešní zvídavé lidi, pro ty, kteří se chtějí vyvíjet a prozkoumat možnosti sebepoznání. Měli bychom se zajímat o výsledky výzkumů, o kterých se nemluví, které se ztrácí v zapomnění. Ví někdo, proč se už nepodnikají cesty na měsíc? Proč se nepoužívají dopravní prostředky na alternativní zdroje energie, když to umíme? Jak mohou původní obyvatelé přežít v džungli nebo v horách nebo na poušti bez našich technologií? Nebo zajímá nás alespoň něco? Jak být zdravý, vyrovnaný, jak se vždy správně rozhodovat a dovolit si prožít život v radosti a třeba i v hojnosti? Zkusme se nad tím zamyslet...ZDE
 

13. 7. 2017

Pozdrav z Bulharska

Milí přátelé
zasíláme vám pozdravy z právě ukončeného pobytového semináře v Bulharsku, který jsme strávili na silových místech v Bulharsku na pohoří Pirin a v Řecku na ostrově Thasos.
Celkově pobyty v horách a u moře jsou pro naše těla i ducha velmi ozdravné, revitalizující a povzbuzující. Pokud se takový pobyt ještě spojí s meditacemi, očistou mysli a odpojíme se od morfogenetických polí našeho státu a celé střední Evropy, tak je očista a transformace vědomí ještě dokonalejší.
Dovolujeme si vás tímto také pozvat na pobyty v Chorvatsku, kdy od 29.7. se uskuteční 7 týdenních léčebných pobytů. Během nich dojde u mnoha lidí k odstranění dlouhodobých zdravotní i životních omezení. Proč ztrácet čas v nevědomosti a omezení, když může každý z nás být moudrý, zdravý, užitečný a společně s dalšími bytostmi se radovat ze své existence. V každém termínu máme poslední 2-4 volná místa. Těšíme se na to, že tato naše planeta se brzy stane rájem pro vše živé a toužící po prožívání šťastného života. To je smyslem našeho tvoření. Krásné letní dny.
Fotky Facebook ZDE

30. 6. 2017

Pozvánka na intenzivní seminář v Praze 14-16.7.2017

Vážení přátelé, velice vás zveme na speciální velmi intenzivní seminář, který se uskuteční v Praze od 14-16.7.2017. Výjimečný bude v tom, že don Sergio zde uskuteční speciální andský rituál na dosažení hojnosti a ukotvení se ve stavu prosperity a blahobytu. Také zaktivizuje u každého důležitá energetická centra v lebce - 3. oko, fontanela a temeno. To umožní každému mocně zesílit svoji intuici, což se velmi příznivě projeví také skrze úspěchy v pracovní sféře a zlepší to kval...itu života vůbec. Pro ty, kdo si to přejí může tato aktivizace znamenat rychlý rozvoj jasnovidnosti, schopnosti vědomě opouštět fyzické tělo a získávat informace z planetárního a kosmického informačního pole. Tato práce proběhne v pátek 14.7. od 17 do 21 hodin a účastnit se jí může každý, kdo o to bude mít zájem - tedy nemusí se účastnit celého 3-denního semináře.

Celý seminář bude silně zaměřený na rozvoj jasnovidnosti, schopnosti vědomé astrální projekce a stahování informací z kosmických informačních zdrojů. Velice ho doporučujeme všem léčitelům a lidem, kteří se chtějí naučit velmi efektivně léčit sebe a jiné. Také ho doporučujeme těm, kdo mají skutečně vážný zájem o rozvinutí svých vnitřních schopností.

Na semináři dojde k silné aktivizaci vnitřní paměti, což účastníkovi umožní vstoupit do jeho minulých životů a tuto schopnost si v zásadě uchovat a dále ji rozvíjet. Bude nesmírně posílena síla vůle každého účastníka a jeho schopnost vědomě si tvořit svůj život a svoji realitu. Dojde k velkému vyčištění a aktivizaci energetického pole v pánvi, což znamená průlom v oblasti partnerských vztahů a mocnou revitalizaci celého těla - i jeho omlazení. Bude aktivizováno u každého také centrum v krku, což způsobí posun v oblasti komunikace.

Budou použity techniky na rychlý rozvoj léčitelských schopností - v podstatě tyto schopnosti budou v každém aktivizovány tak, aby je mohl již stále používat a rozvíjet. Také bude každému účastníkovi vytvořena dlouhodobá energetická ochrana a získá dovednost, jak si tuto ochranu kdykoliv zesílit. ZDE

26. 6. 2017

Léčebné pobyty v Chorvatsku


Vážení přátelé, velice vás zveme na léčebné a revitalizační pobyty v Chorvatsku. Tyto pobyty uskutečňujeme s velkým úspěchem v oblasti Alemu na Makarské riviéře každoročně již 7 let. Místo není vybráno náhodně - nádherné pohoří Biokovo, které se zde tyčí do výšky 2000 m nad průzračně čistým mořem, vytváří silnou silovou zónu, kde se jako v "energetické kapse" mocně hromadí léčebná energie. Během pobytů, kterých se letos můžete zúčastnit, použije PCH velmi silné léčebné techniky, zaměřené také přímo na jednotlivé konkrétní orgány a tělesné soustavy.
Každý den proběhnou dvě hlubinná meditační cvičení v 10 hodin a v 17 hodin. Během nich bude PCH intenzivně pracovat s energetickými a informačními poli orgánů, vědomí, podvědomí, tělesných systémů a soustav. Je nesmírně prospěšné kombinovat tuto očistnou a léčebnou práci s plaváním v čistém moři a se sluněním. Celý proces to činí velmi efektivním. Během pobytu budete také pohodlně vyvezeni až na vrcholky hor Biokovo, odkud je dechberoucí výhled na Jaderské moře a jeho ostrovy - připadáte si zde, uprostřed mraků, doslova jako v nebi. Také zde s vámi PCH uskuteční velmi intenzivní léčebnou práci. 
V Chorvatsku budou použity starobylé a velice účinné terapeutické metody, včetně nabíjení červeného vína (nebo vody), léčebnou energií. PCH je zkušený terapeut s dlouholetou praxí a ve své práci používá i techniky, kterým se učil během 23 let u jihoamerických šamanů. Práce s imaginací, biologicky cílenou vizualizací, s energií a informací dokáže i dle současných vědeckých důkazů zcela změnit náš zdravotní a psychický stav. Výsledky této práce nám umožňují začít žít velice úspěšný a šťastný život ve zdravém a dobře fungujícím těle.
Účastníci se naučí pracovat s léčivou a očistnou energií vody, země a slunce. Naučí se čerpat sluneční "pránu" a nabíjet se zemí, ale také se za pomoci země vyčistit. Tyto jednoduché starobylé techniky jsou velice účinné. Během pobytu každému účastníkovi PCH vybere vhodné léčivé rostliny pocházející z And a Amazonie. Řada rostlin, které zde budou k dispozici, není nejenže v našem světě používána, ale prakticky není ani známa. Přitom jde o jedny z nejsilnějších a nejefektivněji působících léčivých rostlin na naší planetě. 
PCH volí během práce v Chorvatsku individuální přístup, jsou možné také konzultace týkající se zdravotního stavu, případně náročné životní situace. PCH každého účastníka během procesu neustále sleduje, diagnostikuje a pracuje s ním zcela cíleně a hloubkově. Během pobytu bude pro zájemce také uspořádána zajímavá přednáška o šamanských léčebných postupech, o Peru, Andách a Amazonii. Těšíme se na Vás.​ Přihlášení ZDE
24. 6. 2017

Pozvánka na semináře

Vážení přátelé, velmi vás zveme na seminář, který proběhne tradičně ve velmi silné silové zóně pod horou Svatý Hostýn 1.-2.7.2017. Jelikož tato zóna usnadňuje práci s energií a aktivizaci základních energetických center v našem biopoli, bude seminář velmi intenzivní.

Silně zde zaktivizujeme centrum uprostřed hrudi, což u každého rozvine jeho léčitelské schopnosti a schopnosti komunikovat s učitelskými bytostmi z vyšších úrovní bytí. Bude zde speciálně využita energie bytosti ...Krista, s níž pracují s oblibou i andští šamani, kteří označují Kristovo energetické pole pojmem Bílý kondor.

Na Svatém Hostýně se budeme učit astrální projekci - tedy vědomé vymístění z fyzického těla a pobyt ve vyšších dimenzích bytí - což je nesmírně léčivá technika, která vede k našemu hlubokému sebepoznání a obdivuhodně silným a rychlým pozitivním změnám v našem životě.

Významně zde posílíme vůli, schopnost vstupovat do minulých životů, revitalizujeme a omladíme tělo speciální technikou návratu do embryonálního stádia, vyčistíme a posílíme plíce tak, aby byly schopny přijímat velké množství jemné energie - "prány" a tím snížíme potřebu přijímat zbytečně velké a zatěžující množství fyzické potravy, posílíme oči, imunitní systém, kostní dřeň a mozkovou činnost - schopnost se učit, soustředit se a rychle a jasně myslet.

Zveme každého, kdo se chce otevřít pozitivním životním změnám a odstranit omezení na meditace do města Tábor, Plzeň, Pardubice, Liberec a Chomutov, která se konají od 26 - 30.6.2017

E-shop Mutual Help Cesty k sobě