Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Petr Chobot - Biolog, Terapeut

Petr Chobot - Aktuality

13. 7. 2017

Pozdrav z Bulharska

Milí přátelé
zasíláme vám pozdravy z právě ukončeného pobytového semináře v Bulharsku, který jsme strávili na silových místech v Bulharsku na pohoří Pirin a v Řecku na ostrově Thasos.
Celkově pobyty v horách a u moře jsou pro naše těla i ducha velmi ozdravné, revitalizující a povzbuzující. Pokud se takový pobyt ještě spojí s meditacemi, očistou mysli a odpojíme se od morfogenetických polí našeho státu a celé střední Evropy, tak je očista a transformace vědomí ještě dokonalejší.
Dovolujeme si vás tímto také pozvat na pobyty v Chorvatsku, kdy od 29.7. se uskuteční 7 týdenních léčebných pobytů. Během nich dojde u mnoha lidí k odstranění dlouhodobých zdravotní i životních omezení. Proč ztrácet čas v nevědomosti a omezení, když může každý z nás být moudrý, zdravý, užitečný a společně s dalšími bytostmi se radovat ze své existence. V každém termínu máme poslední 2-4 volná místa. Těšíme se na to, že tato naše planeta se brzy stane rájem pro vše živé a toužící po prožívání šťastného života. To je smyslem našeho tvoření. Krásné letní dny.
Fotky Facebook ZDE

30. 6. 2017

Pozvánka na intenzivní seminář v Praze 14-16.7.2017

Vážení přátelé, velice vás zveme na speciální velmi intenzivní seminář, který se uskuteční v Praze od 14-16.7.2017. Výjimečný bude v tom, že don Sergio zde uskuteční speciální andský rituál na dosažení hojnosti a ukotvení se ve stavu prosperity a blahobytu. Také zaktivizuje u každého důležitá energetická centra v lebce - 3. oko, fontanela a temeno. To umožní každému mocně zesílit svoji intuici, což se velmi příznivě projeví také skrze úspěchy v pracovní sféře a zlepší to kval...itu života vůbec. Pro ty, kdo si to přejí může tato aktivizace znamenat rychlý rozvoj jasnovidnosti, schopnosti vědomě opouštět fyzické tělo a získávat informace z planetárního a kosmického informačního pole. Tato práce proběhne v pátek 14.7. od 17 do 21 hodin a účastnit se jí může každý, kdo o to bude mít zájem - tedy nemusí se účastnit celého 3-denního semináře.

Celý seminář bude silně zaměřený na rozvoj jasnovidnosti, schopnosti vědomé astrální projekce a stahování informací z kosmických informačních zdrojů. Velice ho doporučujeme všem léčitelům a lidem, kteří se chtějí naučit velmi efektivně léčit sebe a jiné. Také ho doporučujeme těm, kdo mají skutečně vážný zájem o rozvinutí svých vnitřních schopností.

Na semináři dojde k silné aktivizaci vnitřní paměti, což účastníkovi umožní vstoupit do jeho minulých životů a tuto schopnost si v zásadě uchovat a dále ji rozvíjet. Bude nesmírně posílena síla vůle každého účastníka a jeho schopnost vědomě si tvořit svůj život a svoji realitu. Dojde k velkému vyčištění a aktivizaci energetického pole v pánvi, což znamená průlom v oblasti partnerských vztahů a mocnou revitalizaci celého těla - i jeho omlazení. Bude aktivizováno u každého také centrum v krku, což způsobí posun v oblasti komunikace.

Budou použity techniky na rychlý rozvoj léčitelských schopností - v podstatě tyto schopnosti budou v každém aktivizovány tak, aby je mohl již stále používat a rozvíjet. Také bude každému účastníkovi vytvořena dlouhodobá energetická ochrana a získá dovednost, jak si tuto ochranu kdykoliv zesílit. ZDE

26. 6. 2017

Léčebné pobyty v Chorvatsku


Vážení přátelé, velice vás zveme na léčebné a revitalizační pobyty v Chorvatsku. Tyto pobyty uskutečňujeme s velkým úspěchem v oblasti Alemu na Makarské riviéře každoročně již 7 let. Místo není vybráno náhodně - nádherné pohoří Biokovo, které se zde tyčí do výšky 2000 m nad průzračně čistým mořem, vytváří silnou silovou zónu, kde se jako v "energetické kapse" mocně hromadí léčebná energie. Během pobytů, kterých se letos můžete zúčastnit, použije PCH velmi silné léčebné techniky, zaměřené také přímo na jednotlivé konkrétní orgány a tělesné soustavy.
Každý den proběhnou dvě hlubinná meditační cvičení v 10 hodin a v 17 hodin. Během nich bude PCH intenzivně pracovat s energetickými a informačními poli orgánů, vědomí, podvědomí, tělesných systémů a soustav. Je nesmírně prospěšné kombinovat tuto očistnou a léčebnou práci s plaváním v čistém moři a se sluněním. Celý proces to činí velmi efektivním. Během pobytu budete také pohodlně vyvezeni až na vrcholky hor Biokovo, odkud je dechberoucí výhled na Jaderské moře a jeho ostrovy - připadáte si zde, uprostřed mraků, doslova jako v nebi. Také zde s vámi PCH uskuteční velmi intenzivní léčebnou práci. 
V Chorvatsku budou použity starobylé a velice účinné terapeutické metody, včetně nabíjení červeného vína (nebo vody), léčebnou energií. PCH je zkušený terapeut s dlouholetou praxí a ve své práci používá i techniky, kterým se učil během 23 let u jihoamerických šamanů. Práce s imaginací, biologicky cílenou vizualizací, s energií a informací dokáže i dle současných vědeckých důkazů zcela změnit náš zdravotní a psychický stav. Výsledky této práce nám umožňují začít žít velice úspěšný a šťastný život ve zdravém a dobře fungujícím těle.
Účastníci se naučí pracovat s léčivou a očistnou energií vody, země a slunce. Naučí se čerpat sluneční "pránu" a nabíjet se zemí, ale také se za pomoci země vyčistit. Tyto jednoduché starobylé techniky jsou velice účinné. Během pobytu každému účastníkovi PCH vybere vhodné léčivé rostliny pocházející z And a Amazonie. Řada rostlin, které zde budou k dispozici, není nejenže v našem světě používána, ale prakticky není ani známa. Přitom jde o jedny z nejsilnějších a nejefektivněji působících léčivých rostlin na naší planetě. 
PCH volí během práce v Chorvatsku individuální přístup, jsou možné také konzultace týkající se zdravotního stavu, případně náročné životní situace. PCH každého účastníka během procesu neustále sleduje, diagnostikuje a pracuje s ním zcela cíleně a hloubkově. Během pobytu bude pro zájemce také uspořádána zajímavá přednáška o šamanských léčebných postupech, o Peru, Andách a Amazonii. Těšíme se na Vás.​ Přihlášení ZDE
24. 6. 2017

Pozvánka na semináře

Vážení přátelé, velmi vás zveme na seminář, který proběhne tradičně ve velmi silné silové zóně pod horou Svatý Hostýn 1.-2.7.2017. Jelikož tato zóna usnadňuje práci s energií a aktivizaci základních energetických center v našem biopoli, bude seminář velmi intenzivní.

Silně zde zaktivizujeme centrum uprostřed hrudi, což u každého rozvine jeho léčitelské schopnosti a schopnosti komunikovat s učitelskými bytostmi z vyšších úrovní bytí. Bude zde speciálně využita energie bytosti ...Krista, s níž pracují s oblibou i andští šamani, kteří označují Kristovo energetické pole pojmem Bílý kondor.

Na Svatém Hostýně se budeme učit astrální projekci - tedy vědomé vymístění z fyzického těla a pobyt ve vyšších dimenzích bytí - což je nesmírně léčivá technika, která vede k našemu hlubokému sebepoznání a obdivuhodně silným a rychlým pozitivním změnám v našem životě.

Významně zde posílíme vůli, schopnost vstupovat do minulých životů, revitalizujeme a omladíme tělo speciální technikou návratu do embryonálního stádia, vyčistíme a posílíme plíce tak, aby byly schopny přijímat velké množství jemné energie - "prány" a tím snížíme potřebu přijímat zbytečně velké a zatěžující množství fyzické potravy, posílíme oči, imunitní systém, kostní dřeň a mozkovou činnost - schopnost se učit, soustředit se a rychle a jasně myslet.

Zveme každého, kdo se chce otevřít pozitivním životním změnám a odstranit omezení na meditace do města Tábor, Plzeň, Pardubice, Liberec a Chomutov, která se konají od 26 - 30.6.2017

19. 6. 2017

Významná podpora pozitivních změn v Evropě za účasti Dona Sergia 2017

Milý přátelé, posíláme pozdravy Dona Sergia i těm, kteří se dosud meditace nezúčastnily. Don Sergio se dokáže napojit na informační pole střední Evropy a upozornit na naše bolavá místa a otevřít cestu k řešení. K realizaci změny je třeba nejprve obnažit problematické místo, nebát se si přiznat nedostatky a přemýšlet o nich a pokud je otevřený prostor pro změnu, ochota udělat konkrétní kroky novým a perspektivním směrem, tak se dá vše obrátit na užitečnou a transformační zkušenost. Mnoho našich přísloví má silný náboj, tak jak na ně lidé myslí a naplňují je svými zkušenostmi. Jedno z nich říká: "Všechno špatné je k něčemu dobré." "Co mě nezabije, to mě posílí." "Chybami se člověk učí." Poučme se tedy z chyb, které jsme v minulosti udělali a vědomě si uspořádejme své životy tak, aby každá naše myšlenka a každé naše konání tvořilo prosperující, životodárnou, moudře uvažující společnost, která se opět vrací k tomu, že pro ni prioritní záležitostí jsou hodnoty - pomáhat si navzájem, odpouštět nedostatky druhým i své vlastní, chránit přírodu a chovat se k ní jako k živému a cítícímu vědomí, milovat své děti a svou lásku jim projevovat přínosným způsobem. Nechovejme se dále už jako naprogramovaní roboti. Je třeba se probudit a stát se přínosem pro život.​

Pozdrav a zpěv ZDE

Facebook ZDE

 

 

 

15. 6. 2017

LUCUMA

Milí přátelé, rádi bychom Vás informovali o méně známém ovoci LUCUMA, které je skutečně skvělé pro svou chuť i vlastnosti.

Lucuma je subtropické ovoce pocházející z Peru, Ekvádoru a Chile, které připomíná avokádo.  V minulosti nazývané jako ,,zlato Inků".

Kulaté nebo oválné zelené plody mají hladký povrch a jasně žlutou dužninu. Stromy rostou ve výškách mezi 1000 a 2400 metry n.m. Dorůstají výšky 8 – 15 metrů a produkují zhruba 500 plodů za sezónu. Lucuma se sklízí v období od ledna do dubna. Ovoce padá ze stromu nezralé, z tohoto důvodu je nutné ho skladovat např. v seně, dokud nezměkne.

Lucuma se s oblibou používá k dochucení jogurtů různých dezertů nebo zmrzlin. Její skvělá chuť je využitelné skoro v každém receptu a je skvělá v kombinaci s nepraženým kakaem. Značné obliby nyní zažívá jako jedna z přísad do smoothies, ovesných kaší, pudinků, tvarohu a ovocných pomazánek.

Chutí připomíná vanilku, karamel, javorový sirup nebo i lehce oříšky. Obsahuje mnoho živin, včetně beta-karotenu, železa, zinku, vitamínu B3, vápníku a bílkovin. Je dobrým zdrojem pomalu vstřebatelných sacharidů. Plody Lucumy jsou přirozeně sladké, ale mají nízký glykemický index, takže jsou zdravou volbou pro jednotlivce, kteří chtějí snížit spotřebu cukru. Lucuma má vysoký obsah niacinu (vitamín B3), který usnadňuje metabolismus proteinů a má vliv na tvorbu energie. 

Doporučuje se k léčbě deprese, a k udržení správné činnosti nervového systému. Nedávné studie potvrzují, že tento vitamín pomáhá snížit hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi, proto je důležitý při léčbě mnoha nemocí, zejména obezity a kardiovaskulárních onemocnění. Poměrně vysoká hodnota obsahu železa pomáhá ke zvýšení hladiny hemoglobinu v krvi, což je důležité při boji s anemií (díky sladké chuti velmi chutná i dětem). Obsah karotenu může snížit riziko infarktu myokardu a zvyšuje účinnost imunitního systému. Lucuma, kromě toho, že má vynikající chuť, má také vysokou výživovou hodnotu. Pomáhá zmírnit příznaky únavy. Má dobrý vliv na stav pokožky. Pomáhá při léčbě kožních onemocnění a podráždění. Rovněž vhodná pro diabetiky  díky nízkému  glykemickému indexu.

Koupit můžete ZDE

8. 6. 2017

Pozvánka na léčebné meditace PCH s Donem Sergiem

 

Krásný den milí přátelé, srdečně vás zveme na letní léčebné meditace, které začínají už tento pátek 9.6. v Praze. Don Sergio je už zde v Česku a těší se na setkání s vámi. Všechny vás pozdravuje. Připravil si a přivezl nové rituální předměty a je připravený se každému věnovat a během léčebných seancí pomoci odstranit z našich biopolí omezující shluky energií a zprostředkovat nám přísun silné, svěží a léčivé energie. Děkujeme vám, že se zajímáte o zkvalitnění svého života a o to, stát se moudrou, vědomou a užitečnou bytostí. Přehled pořádaných akcí najdete ZDE

29. 5. 2017

ZRUŠENÍ PŘEDNÁŠKY 29.6.2017

Vážení zájemci o dnešní přednášku v Praze, velice se omlouváme a mrzí nás to, ale musíme tuto akci ze zdravotních důvodů zrušit. Další akce se uskuteční podle plánu a seznamu na kalendáři akcí http://petr-chobot.eu/cs/kalendar-akci-1/a/. Děkujeme za pochopení. Tým PCH.

22. 5. 2017

Nové video - Don Sergio o spiritualitě

Co je to vlastně rituál? A jak, proč a kdy rituály dělat? Jak zvýšit svou citlivost a schopnost komunikovat s různými částmi vědomí? Stačí uvěřit, že vše kolem nás je živé a cítící a vnímající. Začneme se podle toho chovat a jednat a za nějaký čas zjistíme, že jsme se stali součástí celé podstaty bytí. Mnoho nádherných prožitků vám všem na cestě sebepoznání přeje Don Sergio​. ZDE nebo ZDE

17. 5. 2017

Nové CD s meditacemi - Rok velkých změn 2017

Na tomto CD je soubor řízených vizualizačních meditací, pomocí kterých můžeme vyčistit svoje energetické pole - auru a zaktivizovat své čakry. Pokud se člověk rozhodne ke změnám ve svém životě, je jeho prvním krokem naučit se vnímat sebe sama jako bytost a střídáním meditací s jednotlivými čakrami harmonizovat své tělo a tím i život. Je také potřeba se naučit důvěřovat vesmírné inteligenci, tedy sobě samému, své vnitřní podstatě. Tím začneme stále méně používat myšlení člověka, které je zatížené různými strachy, které nás drží v omezeních a začneme se více napojovat na absolutní moudrost, která je všude a vším prostupuje. Hodně radosti ze hry na sebepoznávání.

Nahrávky jsou ve formátu mp3. ZDE

E-shop Mutual Help Cesty k sobě