Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Petr Chobot - Biolog, Terapeut

Petr Chobot - Aktuality

21. 10. 2017

David Icke - Život v přeludu

Milí přátelé, dovolte nám upozornit na knihu, kterou opravdu stojí za to si přečíst. David Icke, bývalý profesionální sportovec, novinář a chvíli i politik Strany Zelených, je již dlouho znám prakticky po celém světě jako badatel a filosof s nálepkou konspirační teoretik. To proto, že jeho závěry jsou tak dalekosáhle překvapující, že jen těžko zapadají do zažitého schématu života lidí obklopených tradičním vzděláním, náboženstvím, politikou, zdravotnictvím a masmédii. A jsou to právě tato témata, která si badatel bere na mušku ve své poslední knížce, která vychází u příležitosti jeho říjnové zastávky turné Celosvětové probouzení 8. října v pražské Lucerně. Jde vlastně o shrnutí jeho zhruba dvacetileté práce. Jde o propojení vědeckého a náboženského poznání a jeho ověření v praxi. Čtenář se v této knize může dozvědět, jak funguje náš svět. Kdo ho řídí, za jakých podmínek a jakých nástrojů k tomu využívá. Dozví se o roli Měsíce a Saturnu jako obřích elektromagnetických vysílačů, které ovlivňují lidskou psychiku. Zjistí, že většina lidí je uzavřených ve svém přeludu, jak David říká, fantomovém Já, ze kterého bychom se měli probudit, protože směřujeme do ještě většího technologického zotročení, a přidává i několik návodů, jak bychom to měli udělat. "Je už nejvyšší čas povstat, anebo pak dlouhodobě nést následky," říká ve své knize David Icke a vyjmenovává ve své knize očkování a farmaceutický průmysl, geneticky modifikované potraviny, bankovní domy, manipulaci médií a neustálé války jako hlavní nástroje několika hlavních královských rodin, které používají k udržení lidstva v otroctví. Zejména však k vyvolání emocionálních nízkovibračních frekvencí, kterými se živí ti, kteří udělali z našeho světa špatnou kopii originální Země, Archonti a Pán Demiurg. "Celé ty roky jste se mi smáli a nyní dochází na má slova víc a víc," připomíná na několika místech knihy badatel to, že jakkoli mohou znít jeho závěry bláznivě, při bližším zkoumání a po nějakém uplynulém čase mu skutečně světový vývoj dává plně za pravdu.

19. 10. 2017

Volby 2017

Milí přátelé,
jistě si někteří z vás všímají tvořících se synchronicit. Je dobré si připomínat, že opravdu vnější svět je pouze souborem symbolů, které s námi komunikují a jsou odrazem našeho vnitřního nastavení a postojů. Teď v době voleb je obzvláště dobré si všímat, jaké symboly pozorujeme kolem sebe. Řidiči jezdící po dálnicích si určitě všimli českých vlajek, které nahradily reklamy na bilbordech. Je to náhoda, že zrovna v čase voleb se obrázek vlajky objevil v takovém množství na našem území? Je to záměrná synchronicita. Uvažování lidí je často ovlivněno emocemi a podvědomými programy. Ale měli bychom si najít čas se rozhlížet, střízlivě uvažovat a zodpovědně se rozhodovat. Každým svým rozhodnutím ovlivňujeme "realitu" svou vlastní i "realitu" celého pole planety. Mnoho sil a samá správná rozhodnutí. Děkujeme.
http://www.spd.cz/
 

10. 10. 2017

Video Boleslav Buzek - Radostné Česko

Je skvělé, že už se začínáme probouzet a také něco aktivně dělat. Něco, co mění vědomí lidí. Realitu ve zdejším Matrixu máme takovou, jakou si ji uděláme. Vše začíná inkarnací, říká Boleslav Buzek.
K shlédnutí ZDE
Radostné Česko ZDE
Děkujeme
 

5. 10. 2017

Inspirace


Jaký je reálný a střízlivý pohled na současnou situaci na Zemi a lidstvo? Přestaňme pouze přihlížet a stěžovat si a staňme se aktivními tvůrci naší společné budoucnosti. Inspirovat se můžete ZDE nebo ZDE
Video ZDE
 

2. 10. 2017

Léčebné semináře a meditace

Milí přátelé, dovolte nám abychom vás informovali, že brzy začne další soubor léčebných meditací a seminářů na našem krásném území Česka, Moravy a Slovenska. Velmi rádi vás uvidíme v jakémkoliv městě a uděláme maximu pro to, aby celé toto území a každý obyvatel na něm se cítili stále lépe a lépe, žili v důstojnějším a láskyplnějším prostředí a byl zdravější a šťastnější. Věříme, že naše meditace k tomu významnou měrou přispějí. Děkujeme a těšíme se na vás. Petr a jeho tým. Kalendář ZDE
 

26. 9. 2017

Nové čajové směsi

Milí přátelé rádi bychom vám představili nové bylinné čaje, které již nějakou dobu nabízíme k prodeji. Podle zpětné vazby od uživatelů jsou účinné a pomáhají zmírnit zdravotní obtíže - záněty močových cest, menstruační bolesti a deprese způsobené především nějakým druhem životního traumatu. Pokud vás něco z toho trápí, můžete si o ně napsat na mail mut.help@gmail.com, zatím nejsou v běžné nabídce na našich stránkách, ale brzy se tak věříme stane. Nyní je cena za balení 250 Kč. Další druhy bylinný prostředků najdete ZDE. Mějte krásné dny a tvořme si svými myšlenkami a slovy takový život, o jaký máme zájem. "Na co myslím, tím jsem". "Jak přemýšlím, tak žiji".

17. 9. 2017

Náhorní plošina Nazca

 

Drazí přátelé! Letošní rok poskytuje možnost velice intenzivní práce na náhorní planině Nazca, neboť tato významná silová zóna se ještě více aktivizuje. V listopadu a prosinci zde jako vždy několikrát do roka, uskutečníme setkání s andskými šamany kteří nám pomohou v naší práci. Ta spočívá především ve zcela nadstandartní aktivizaci hlavních energetických center, důkladném vyčištění biopole a naplňování se "hvězdným ohněm" – univerzální léčivou a transformující energií z velmi vysokého zdroje.

- více o silové zóně Nazca najdete ZDE

- fotogalerie z předchozích expedic najdete ZDE

- zážitky z expedic jaro 2017 najdete ZDE

 

8. 9. 2017

Nové meditace


Připravili jsme dvě nové meditace jako video nahrávku, které je možné si pouštět nejlépe do sluchátek a pomocí kterých se dostanete do odpoutaného stavu vědomí. Obě vznikly na semináři v Bulharsku začátkem července a jsou napojené na silové pole pohoří Pirin a jemnohmotných bytostí, které jsou jakýmisi strážci této zóny. Přejeme vám příjemný poslech. 
Dále si můžete stáhnout i celé nové CD - druhý díl, které obsahuje 18 téměř hodinových meditací z letošních vydařených akcí s donem Sergiem z Bulharska, Bystřice pod Hostýnem a Prahy. Věříme, že vám tyto nahrávky budou k užitku a s jejich pomocí dokážete být naprosto zdraví, silní, bohatí, rozvinete si intuici, naučíte se milovat každou bytost, která o to stojí a váš život se naplní radostí a pochopením toho, čím život skutečně je. Děkujeme. Jedině tak má naše práce smysl. ZDE ZDE a ZDE

3. 9. 2017

Nové audionahrávky o čakrách

Milí přátelé, chtěli bychom se s vámi podělit o zpracované audio nahrávky sestříhané především z jarních seminářů 2017. Nejde o meditace, ale o povídání o tom, jak energie v našich čakrách pracuje, jak fungujeme jako lidé a co by bylo dobré o sobě vědět. I když některé informace pro vás už nebudou novinkou, přesto je dobré si je ještě doplnit o další dostupné poznatky. Děkujeme vám za přízeň a velmi nás těší, že máte zájem měnit sami sebe v milující, vědomější a užitečné bytosti. Přejeme vám ještě mnoho krásných dní v roce 2017. "Jak se cítíme sami se sebou, tak se cítíme všude." Děkujeme.​ ZDE a ZDE

22. 8. 2017

menhiry


Ochranný a léčivý kamenný kruh - zpracování kamenných bloků a vytvoření zářičů. Idea se zrodila v andském městečku Chavín, ve střední části Peru.
ZDE

E-shop Síla Světla E-shop Mutual Help Cesty k sobě