Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Petr Chobot - Biolog, Terapeut

Petr Chobot - Aktuality

9. 4. 2017

Meditace na youtube - Vytělesnění

Milí přátelé,

vytělesnění se z fyzického těla je stav vědomí, kdy se bytost svobodně rozprostře mimo fyzické tělo a pouhým vytvořením myšlenky se pohybuje prostorem. S fyzickým tělem je bytost stále spojena velmi pevným světelným vláknem a tělo nemůže žádná jiná bytost mezi tím obsadit. Otevřít si cestu k takové svobodě, možnostem poznávání života mimo fyzično, to je teprve skutečná evoluce člověka. Vyžaduje svědomitý nácvik a soustředění se na vytyčený cíl.

Meditaci naleznete ZDE.

26. 3. 2017

Rozhovor Petra s Alžbětou Šorfovou - 2. díl

Drazí přátelé, druhý díl rozhovoru Petra s Alžbětou Šorfovou můžete již nyní zhlédnout na internetové televizi cestyksobe.cz ZDE.

Krásný den

24. 3. 2017

Rozhovor Petra s Alžbětou Šorfovou - 1. díl

Milí přátelé,

první díl rozhovoru Petra s Alžbětou Šorfovou můžete již nyní zhlédnout na stránkách internetové televize cestyksobe.cz ZDE.

Krásný den

20. 3. 2017

Rozhovor Petra s Alžbětou Šorfovou

Milí přátelé,

v brzké době se můžete těšit na nový rozhovor Petra s Alžbětou Šorfovou na internetové televizi cestyksobe.cz o současném vývoji situace na planetě.

Směr vývoje našich životů závisí na tom, zda dokážeme prohlédnout manipulaci naší myslí. Buď budeme vnímat sebe stále jako oddělené bytosti a hájit právo jednotlivce, anebo prohlédneme nastraženou past a spojíme se jako jedno vědomí a obhájíme své právo na život ve svobodě a lásce bez posuzování.

Přejeme vám krásný den.

15. 3. 2017

Jarní expedice v Peru

Milí přátelé,

právě nám začínají jarní expedice v Peru. Skončilo období dešťů a v džungli i na pobřeží je příjemné klima. Šamani jsou v plné síle a těší se na sebepoznávací a léčebné procesy. Všem účastníkům přejeme klidný průběh očisty těla i ducha a navázání obohacujících vztahů. Užijte si krásy panenské přírody, odpojte se od svých každodenních starostí, relaxujte a věnujte se sami sobě. Jen tak získáte za vámi vloženou energii maximum zpět.

Pokud má ještě někdo zájem se k expedici připojit, v termínu 9. 5. – 22. 5. se uvolnily 2 místa. Bližší informace k expedicím naleznete na stránkách infinite-life.eu.

21. 2. 2017

Sangre de Drago - Dračí krev

Milí přátelé,

na našem blogu jsme pro vás připravili článek o Sangre de Drago čili Dračí krev.

Článek si můžete přečíst ZDE.

Přejeme vám krásný den.

18. 2. 2017

POZDRAVY OD DONA SERGIA

Milí přátelé, 

Don Sergio a děti z jeho školy v Peru v Andách pod Huascaránem vám posílají moc pozdravů a děkují za vaši finanční podporu.

Sergio je patronem školy a učí děti šamanismus, andskou kulturu. Učí je jak komunikovat s duchy přírody a jak pomáhat matce Zemi a je jejich duchovním učitelem. Jeho práce udržuje andskou kulturu stále živou, rád předává své znalosti a zkušenosti. Škola je soukromá a nemá žádnou státní podporu. Na její existenci shání Sergio prostředky na svých cestách po Jižní Americe i v Evropě.

Zajímá se o andskou kulturu hluboko do minulosti a jeho poznání přispívá k rozvoji povědomí o moudrosti předků. Je přínosem pro celé Peru i celou Jižní Ameriku za což získal nejvyšší uznání.

V lednu letošního roku byla Sergiovi udělena nejvyšší národní zlatá cena roku 2016 jako uznání za jeho celoživotní úsilí a nepolevující přínos pro hospodářský, sociální, kulturní a vzdělávací vývoj. Rovněž byl nazván mezinárodním velvyslancem Andské antropologie, Quechua, Chavínu, regionu Ancash a země Peru.

Pokud i vy chcete podpořit Sergiovu školu, můžete přispět jakoukoliv částkou na bankovní účet:

Číslo bankovního účtu: 2101102697/2010
Pro příspěvky ze zahraničí: IBAN: CZ0220100000002101102697
BIC: FIOBCZPPXXX
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1

Děkujeme všem, kteří mají otevřené srdce.

13. 2. 2017

PŘIHLÁŠENÍ - SEMINÁŘ CHORVATSKO A BULHARSKO

Drazí přátelé, 
od dnešního dne se můžete přihlašovat na týdenní léčebné pobyty v Chorvatsku a na pobytový seminář v Bulharsku.

Na pobytu v Chorvatsku je nejkrásnější kombinace účinku mnoha druhů energií, které společně velkou silou pročistí tělo od omezujících programů. Je to síla čistého moře, horského masivu Biokovo, letního slunce a energií během meditací z vysokých a čistých zdrojů.

Také letos se uskuteční seminář v mimořádně silové zóně Pirin v Bulharsku. Seminář se bude odehrávat v energetických ohniscích krásné a jen velmi málo obydlené přírody v oblasti melnických pískovcových kaňonů. Také v okolí Banska navštívíme horská jezera a pobyt zakončíme na řeckém ostrově Dionýsos.

Podrobnosti k přihlášení do Chorvatska naleznete ZDE.

Podrobnosti k přihlášení do Bulharska naleznete ZDE.

Kalendář akcí ZDE.

Přejeme Vám krásný den

8. 2. 2017

PERU - MÍSTO NEOMEZENÝCH MOŽNOSTÍ - 2. díl

Milí přátelé,

Peru je místo, kde se naše mysl snadno odpojí od zvyků a vzorců chování Evropanů. Jiný způsob myšlení tamních lidí, jiné životní priority nám umožňují snadno uvěřit ve změnu, po které náš duch touží. Co je pro to potřeba udělat? Co je záměrem Mistrů šamanů na léčebných a sebepoznávacích expedicích během očistných rituálů? OSVOBODIT NAŠI MYSL. Jediné co stačí ke změně, aby se naše tělo uzdravilo a duch zotavil, je naučit se doopravdy MYSLET. Pouhá změna myšlení a pohledu a postoje k životu je základem uzdravení se lidského ducha.

Expedice v Peru se uskuteční v období od 16.3.-22.5. Bližší informace k expedicím naleznete na stránkách infinite-life.eu

Video ke zhlédnutí ZDE.

 

31. 1. 2017

OLEJ ŽIVOTA - SACHA INCHI

Milí přátelé,

na našem blogu jsme pro vás připravili článek o oleji života - Sacha Inchi. 

Článek si můžete přečíst ZDE.

Přejeme vám krásný den.

E-shop Mutual Help Cesty k sobě