Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Petr Chobot - Biolog, Terapeut

Petr Chobot - Aktuality

15. 7. 2016

SEMINÁŘ PRAHA

Drazí přátelé,

zveme vás na seminář v Praze, který se uskuteční ve dnech 29. – 31. 7. ve SH Lomnického 1, Pankrác.

Seminář bude speciálně zaměřen na co největší rozvoj schopnosti vědomě vcházet do obsahů hlubinné paměti – včetně zpřístupnění vlastních minulých životů. Dále bude Petr u zúčastněných intenzivně rozvíjet jejich přirozené jasnovidné schopnosti, schopnost získávat odpovědi na vnitřní otázky a schopnost vědomého odpoutávání se od fyzického těla, čili umění dálkového pátračství. Petr použije starobylé a velmi málo známé metody silné aktivace centra uprostřed mozku (spojeného s limbickým systémem a tzv. plazím mozkem), které povedou také k podstatnému posílení nervového systému, paměti a schopnosti se učit. Na tomto semináři bude Petr po delší době opět vyučovat bdělý sen, tedy jednu ze základních šamanských schopností umožňující dobu spánku věnovat vědomé činnosti. Bude se zde aktivovat tzv. třetí oko, bude rozvíjena schopnost zcela bezpečné vědomé návštěvy jiných levelů bytí a aktivního hlubokého propojování se s podstatou existence. Petr zde také uplatní starobylé indiánské metody omlazování organismu.

Bližší informace k semináři naleznete ZDE.

Na seminář se můžete přihlašovat prostřednictvím e-mailu: vltavalabe@gmail.com

Těšíme se na setkání vámi.

13. 7. 2016

SEMINÁŘ V PEZINKU

Drazí přátelé,

srdečně vás zveme na seminář v Pezinku, který se uskuteční ve dnech 22. - 24. 7. ve SH Komenského 27.

Seminář v Pezinku bude speciálně zaměřen na techniky "vyřešení základních lidských problémů" – tedy na hluboké vyčištění a silné zkvalitnění sexuality a oblasti partnerských vztahů, na napojení člověka na proudy hojnosti a jeho ukotvení ve stavu blahobytu a prosperity, na silné zlepšení jeho schopnosti komunikovat a vytvářet ty nejlepší osobní a pracovní vztahy. Také bude věnována speciální pozornost velké aktivaci centra vůle a schopnosti člověka realizovat rychle svá přání a dosahovat vytyčených cílů.

Petr považuje po vzoru andských šamanů za nezbytné, aby člověk, který se chce rozvíjet, dosáhl v základních sférách svého života jasného úspěchu, a tím také základní životní stability. Na tomto semináři bude také probíhat výuka velmi účinných prastarých metod sebeléčení a léčení jiných – léčitelských metod, které lze použít i na dálku. Energie místa, ve kterém se seminář uskuteční – Bílé Karpaty, bude tomuto záměru výrazně pomáhat.

Bližší informace k semináři naleznete ZDE. 

Na seminář se můžete přihlašovat prostřednictvím e-mailu: zemanova1@post.sk

Těšíme se na setkání vámi.

8. 7. 2016

BŘETISLAV KAFKA

Milí přátelé,

Břetislav Kafka, neúnavný badatel v oblasti hypnózy, zkoumal možnosti člověka přesahující běžné schopnosti lidských smyslů a dokázal pomocí mnoha pokusů, že hranice našich schopností - život po tzv. "smrti", telepatie, jasnovidnost, levitace, teleportace je u jedinců, kteří jsou k tomu disponovaní, možná. Lze tyto schopnosti rozvíjet a učit se je ovládat.
Určitě stojí jeho knihy za přečtení, protože nám dávají k dispozici i jeho poznatky ohledně fungování a zdraví našeho fyzického těla. Ale také našeho etického a morálního vnímání života jako celku i života jednotlivých bytostí. Mnohým mohou pomoci poznat stránky sebe sama, které dosud nepochopil.

Vyléčit lze jakoukoliv nemoc ne však každého nemocného.

Knihy Břetislava Kafky: Nové základy experimentální psychologie, Kultura rozumu a vůle, Parapsychologie

1. 7. 2016

HNUTÍ EVOLUTION MIND

Milí přátelé,

připravili jsme audionahrávku, ve které jsou doplňující informace, proč jsme se rozhodli založit hnutí Evolution Mind. 
Děkujeme všem, kteří se rozhodli náš projekt svým podpisem podpořit.
Nahrávku si můžete poslechnout ZDE.

Krásný den
evolutionmind.eu

30. 6. 2016

ZRUŠENÍ INTENZIVNÍHO SEMINÁŘE - JILEMNICE

Milí přátelé,

z důvodu nedostatečného počtu účastníků jsme byli bohužel nuceni zrušit intenzivní seminář v Jilemnici. Účastníkům semináře v Jilemnici se tímto velice omlouváme. Místo něj se ve dnech 29. – 31. 7. (Pá-Ne) uskuteční seminář v Praze ve sportovní hale na Pankráci – Lomnického 1. Bližší informace k plánovanému semináři jsou k dispozici ZDE. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Krásný den

26. 6. 2016

ROZHOVOR S ALŽBĚTOU ŠORFOVOU III. díl

Milí přátelé,

třetí závěrečný díl rozhovoru s Alžbětou Šorfovou můžete již nyní zhlédnout na cestyksobě.cz ZDE. 
Krásný den

25. 6. 2016

ROZHOVOR S ALŽBĚTOU ŠORFOVOU II. díl

Milí přátelé, 2. díl rozhovoru s Alžbětou Šorfovou je již nyní ke zhlédnutí na stránkách cestyksobě.cz ZDE.
Přejeme vám krásný den.

22. 6. 2016

ROZHOVOR S ALŽBĚTOU ŠORFOVOU

Milí přátelé,

1. díl očekávaného rozhovoru s Alžbětou Šorfovou je ke zhlédutí na stránkách cestyksobě.cz ZDE.
Další dva díly budou brzy následovat. Přejeme vám hezký den.

22. 6. 2016

ZAKLÁDÁME HNUTÍ EVOLUTION MIND

Vážení přátelé,

zakládáme české a mezinárodní hnutí Evolution Mind, které bude pravidelně pořádat konference zaměřené na odtajnění výsledků výzkumů především v oblasti alternativních zdrojů energie, vědomí, struktury časoprostoru a mimozemských aktivit. Domníváme se, že je ten nejvyšší čas vytáhnout některá „esa“ z rukávu a zamávat s nimi před lidstvem, neboť to urychlí proces jeho probuzení na novou evoluční úroveň. Nechceme již dále žít ve světě, kde demokracie taje jak jarní sníh, kde mizí svoboda slova a „naši“ politici jako poskoci podivných kartelů ustupují ideologiím tak zrůdným, že fašismus vedle nich dávno působí jako nevinný okrašlovací spolek. Nechceme žít ve světě kde „někým“ placení novináři tleskají zkáze Evropy a očerňují každého, kdo má odvahu občas vyslovit zřejmou pravdu. Nechceme žít ve světě, kde se utajují účinné léky a kde farmaceutické mafie vydělávají miliardy, za cenu vleklého a zbytečného utrpení lidských mas. Nechceme žít ve světě kde 3 tisíce jedinců, jejichž morální úroveň je víc než diskutabilní vlastní polovinu všech přírodních zdrojů a kde si samozvané, parazitní „elity“ drze začaly hrát na pány nad životem a smrtí miliard lidí.

Nechceme žít ve světě, kde pochybná náboženství či jakékoli jiné ideologie mají větší důležitost než lidská důstojnost, svoboda, láska a životy dětí. Nechceme žít ve světě slepoty a nevědomosti, ve světě urputného utajování pravdy a objevů, schopných doslova přes noc zvýšit životní úroveň lidstva stonásobně a stonásobně snížit jeho zbytečné utrpení. Nechceme žít ve světě, kde je děsivě drancována příroda ve jménu choré chamtivosti nadnárodních mafií a osobního zisku a kde jsou likvidována poslední přírodní etnika jako skuteční nositelé starobylé moudrosti.

Lidské vědomí má právo se vyvíjet. Lidé mají právo poznat pravdu. Jen díky změnám v našem postoji k sobě, ostatním a okolí máme šanci přežít dobu, v níž jsme se jako lidstvo, ocitli. Chceme naším hnutím maximálně podpořit evoluci této země a lidstva směrem k zachování a dalšímu prohloubení demokracie, humanity, hluboké úcty k životu jako úžasnému kosmickému fenoménu a k vytvoření bezpečného, klidného prostoru pro harmonický i radostný hmotný, psychický a duchovní vývoj. 

V případě, že vás tento záměr zaujal a smýšlíte podobně jako my, budeme rádi, když nám svým podpisem na petičním archu pomůžete hnutí založit. Petiční arch naleznete na našich stránkách evolutionmind.eu ZDE. 

Podepsané petiční archy, prosím, zasílejte na kontakt, který naleznete na stránkách. Je důležité, aby v archu byla uvedena celá adresa trvalého bydliště a datum narození. Arch mohou podepsat pouze občané České republiky.

DĚKUJEME VŠEM, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÉ, KAM SE BUDE VÝVOJ TÉTO ZEMĚ UBÍRAT.

17. 6. 2016

MEDITACE - LÉČENÍ VŠUDYPŘÍTOMNOU ENERGIÍ KRISTA

Milí přátelé,

na YouTube jsme pro vás zveřejnili meditaci - Léčení všudypřítomnou energií Krista. Tato meditace nám pomůže se napojit na láskyplnou a léčivou energii, kterou disponují bytosti z vysokých úrovní vědomí. Jejich vibrační pole je všudypřítomné a neomezené. Dokáže s naším fyzickým tělem, psychikou i myslí udělat to, co si my sami dovolíme. Tato meditace vznikla na semináři, který se uskutečnil v červnu v Bystřici pod Hostýnem. 
Meditaci si můžete poslechnout ZDE. 
Přejme vám hezký den.

E-shop Mutual Help Cesty k sobě