Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Petr Chobot - Biolog, Terapeut

Petr Chobot - Aktuality

22. 5. 2017

Nové video - Don Sergio o spiritualitě

Co je to vlastně rituál? A jak, proč a kdy rituály dělat? Jak zvýšit svou citlivost a schopnost komunikovat s různými částmi vědomí? Stačí uvěřit, že vše kolem nás je živé a cítící a vnímající. Začneme se podle toho chovat a jednat a za nějaký čas zjistíme, že jsme se stali součástí celé podstaty bytí. Mnoho nádherných prožitků vám všem na cestě sebepoznání přeje Don Sergio​. ZDE nebo ZDE

17. 5. 2017

Nové CD s meditacemi - Rok velkých změn 2017

Na tomto CD je soubor řízených vizualizačních meditací, pomocí kterých můžeme vyčistit svoje energetické pole - auru a zaktivizovat své čakry. Pokud se člověk rozhodne ke změnám ve svém životě, je jeho prvním krokem naučit se vnímat sebe sama jako bytost a střídáním meditací s jednotlivými čakrami harmonizovat své tělo a tím i život. Je také potřeba se naučit důvěřovat vesmírné inteligenci, tedy sobě samému, své vnitřní podstatě. Tím začneme stále méně používat myšlení člověka, které je zatížené různými strachy, které nás drží v omezeních a začneme se více napojovat na absolutní moudrost, která je všude a vším prostupuje. Hodně radosti ze hry na sebepoznávání.

Nahrávky jsou ve formátu mp3. ZDE

14. 5. 2017

POZVÁNKA NA AKCE S DONEM SERGIEM

Milí přátelé,

expedice v Peru nám pomalu končí, brzy se vrátí účastníci poslední, právě probíhající expedice. Avšak propojení, které vzniklá mezi Evropou a Jižní Amerikou se stále více prohlubuje.

Na akcích - léčebných meditacích i seminářích, které se uskuteční od 9.6. do 2.7.2017 u nás v Praze a potom i v dalších městech Česka, Moravy a Slovenska, přivítáme opět významného hosta, který celý svůj život věnuje očistným rituálům. Tyto rituály léčí tělo i ducha, usmiřují duchy živlů a čistí naše karmická pouta jak s druhými lidmi, tak i s místy v krajině. DON SERGIO se už na každého, s kým se setká, velice těší, a připravuje se na práci, která ho v brzké době zde čeká.

Srdečně zveme každého, kdo si rád zopakuje rituál prodchnutý zvuky flétny, bubnu, mušle, radostí ze života a očistného ponoření se do své podstaty. A rádi přivítáme každého, kdo se přijde takového rituálu zúčastnit poprvé a věříme, že to pro všechny bude jedinečný zážitek. Během těchto rituálů půjde především o to, nechat rozpustit alespoň některé ze svých omezujících programů a otevřít si cestu k větší svobodě, vzájemnému respektu, přísunu hojnosti do našich životů a především trvalému zdraví našich těl a našeho ducha.

Kalendář připravovaných akcí naleznete ZDE.

Rozhovor s Donem Sergiem první část ZDE a pokračování ZDE.

Promluvy Dona Sergia naleznete ZDE a ZDE.

Don Sergio napojuje meditující na vyšší světy ZDE.

 
9. 4. 2017

Meditace na youtube - Vytělesnění

Milí přátelé,

vytělesnění se z fyzického těla je stav vědomí, kdy se bytost svobodně rozprostře mimo fyzické tělo a pouhým vytvořením myšlenky se pohybuje prostorem. S fyzickým tělem je bytost stále spojena velmi pevným světelným vláknem a tělo nemůže žádná jiná bytost mezi tím obsadit. Otevřít si cestu k takové svobodě, možnostem poznávání života mimo fyzično, to je teprve skutečná evoluce člověka. Vyžaduje svědomitý nácvik a soustředění se na vytyčený cíl.

Meditaci naleznete ZDE.

26. 3. 2017

Rozhovor Petra s Alžbětou Šorfovou - 2. díl

Drazí přátelé, druhý díl rozhovoru Petra s Alžbětou Šorfovou můžete již nyní zhlédnout na internetové televizi cestyksobe.cz ZDE.

Krásný den

24. 3. 2017

Rozhovor Petra s Alžbětou Šorfovou - 1. díl

Milí přátelé,

první díl rozhovoru Petra s Alžbětou Šorfovou můžete již nyní zhlédnout na stránkách internetové televize cestyksobe.cz ZDE.

Krásný den

20. 3. 2017

Rozhovor Petra s Alžbětou Šorfovou

Milí přátelé,

v brzké době se můžete těšit na nový rozhovor Petra s Alžbětou Šorfovou na internetové televizi cestyksobe.cz o současném vývoji situace na planetě.

Směr vývoje našich životů závisí na tom, zda dokážeme prohlédnout manipulaci naší myslí. Buď budeme vnímat sebe stále jako oddělené bytosti a hájit právo jednotlivce, anebo prohlédneme nastraženou past a spojíme se jako jedno vědomí a obhájíme své právo na život ve svobodě a lásce bez posuzování.

Přejeme vám krásný den.

15. 3. 2017

Jarní expedice v Peru

Milí přátelé,

právě nám začínají jarní expedice v Peru. Skončilo období dešťů a v džungli i na pobřeží je příjemné klima. Šamani jsou v plné síle a těší se na sebepoznávací a léčebné procesy. Všem účastníkům přejeme klidný průběh očisty těla i ducha a navázání obohacujících vztahů. Užijte si krásy panenské přírody, odpojte se od svých každodenních starostí, relaxujte a věnujte se sami sobě. Jen tak získáte za vámi vloženou energii maximum zpět.

Pokud má ještě někdo zájem se k expedici připojit, v termínu 9. 5. – 22. 5. se uvolnily 2 místa. Bližší informace k expedicím naleznete na stránkách infinite-life.eu.

21. 2. 2017

Sangre de Drago - Dračí krev

Milí přátelé,

na našem blogu jsme pro vás připravili článek o Sangre de Drago čili Dračí krev.

Článek si můžete přečíst ZDE.

Přejeme vám krásný den.

18. 2. 2017

POZDRAVY OD DONA SERGIA

Milí přátelé, 

Don Sergio a děti z jeho školy v Peru v Andách pod Huascaránem vám posílají moc pozdravů a děkují za vaši finanční podporu.

Sergio je patronem školy a učí děti šamanismus, andskou kulturu. Učí je jak komunikovat s duchy přírody a jak pomáhat matce Zemi a je jejich duchovním učitelem. Jeho práce udržuje andskou kulturu stále živou, rád předává své znalosti a zkušenosti. Škola je soukromá a nemá žádnou státní podporu. Na její existenci shání Sergio prostředky na svých cestách po Jižní Americe i v Evropě.

Zajímá se o andskou kulturu hluboko do minulosti a jeho poznání přispívá k rozvoji povědomí o moudrosti předků. Je přínosem pro celé Peru i celou Jižní Ameriku za což získal nejvyšší uznání.

V lednu letošního roku byla Sergiovi udělena nejvyšší národní zlatá cena roku 2016 jako uznání za jeho celoživotní úsilí a nepolevující přínos pro hospodářský, sociální, kulturní a vzdělávací vývoj. Rovněž byl nazván mezinárodním velvyslancem Andské antropologie, Quechua, Chavínu, regionu Ancash a země Peru.

Pokud i vy chcete podpořit Sergiovu školu, můžete přispět jakoukoliv částkou na bankovní účet:

Číslo bankovního účtu: 2101102697/2010
Pro příspěvky ze zahraničí: IBAN: CZ0220100000002101102697
BIC: FIOBCZPPXXX
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1

Děkujeme všem, kteří mají otevřené srdce.

E-shop Mutual Help Cesty k sobě