Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Diskussion

Lägg till din kommentar

Varje kommentar inspekteras av administratören innan publicering.

Dina kommentarer

21. 4. 2017

Sisi

Teda nevím, ale Kristus mě do církve poslal a v tom místě, kde se nacházím, tak to funkční je. Naučil mě tam mraky věcí, napojení jsou tam super. Normálně mezi sebou fungujem i přes vyšší já, nejenom přes Krista. Petr Chobot je pro mě člověk, který se maximálně vyzná ve všech možných energiích, ale ty jeho pravdy jsou fakt... :-)... Ale jestli víc věříte tomu, co nám předal Kristus, tak budete pravdě blíž.

17. 4. 2017

Rádio

Dobrý den, rádio by již mělo být plně funkční. Za vzniklé technické problémy se omlouváme.

16. 4. 2017

Bogomilové / Vilda- reakce

"Židé jsou národem vyvolených" proto zabrali cizí území a vyvraždili původní obyvatelstvo a pokračuje to dodnes.. Né náhodou skončili v plynových komorách to je Karma a kde byl pak jejich jehova. Stejně tak nacisté arijci byli národem vyvolených a tak mohli vraždit a zotročovat a dnes co je čeká? zůčtování islamizace a zánik jejich národa.. To je zákon rovnováhy- harmonie nejvyšší zákon vesmíru jak ve hmotě tak v duchu - oko za oko zub za zub. Křestanství je mrtvé a jen sprznilo odkaz Krista činilo zlo a každý kdo se k němu hlásí odevzdává mu svou energii a přijímá jeho těžkou karmu zastavuje tak svůj duchovní duševní vývoj, ale může se usmívat od rána do večera a nikdo ho nezavře do jedličkárny protože je přece věřící. Lidi používejte rozum to je jediné co máme jinak bychom to tady mohli rovnou zabalit. Můžem navázat na odkaz našich předků Keltů a slovanů, obnovit spojení s přírodou a tím i se zdrojem. Vytvářet posvátné háje, stavět menhiry chodit na místa síly.

16. 4. 2017

Martin Kolár

Dobrý deň Pravidelne počúvam internetové rádio a cvičím meditácie s PCH už niekoľko dní sa rádio nedá zapnúť, ako keby bolo zablokované, zavreté cez odkaz ani nefunguje je zablokované aj to druhé rádio. Takže sme tu na SK bez meditácii a tak vôbec nepomáhame planete a bytostiam. Neviete poradiť, ako rádio treba zapínať ?

15. 4. 2017

Nejde zvuk u rádia

Už druhý den nejde mně ani známé rádio free planet, podíváte se na to prosím?

15. 4. 2017

Adam Danko

Dobrý deň Viacej dní nám na Slovensku nefunguje internetové rádio s ktorím rád meditujem a počúvam prednášky PCH. Neviem či je to porucha v prenose na internete, alebo či niekto zámerne neblokuje rádio. Prosím poraďte, ako meditáciu cez rádio mám sfunkčniť ?

15. 4. 2017

Ján Wagner

Dobrý deň Meditujem s PCH rádiom free-planet pravidelne denne už viac rokov. Teraz 3 dni sa rádio nedá zapnúť je zablokované, ani tlačidlo "Play" nefunguje a použil som odkaz a aj ten je nefunkčný, nereaguje. Vedel by mi niekto poradiť ? .

14. 4. 2017

Peter Setko

Viete poradiť ? Doteraz boli funkčné meditácie na rádiu free-planet.eu a už druhý deň je to nefunkčné, zablokované, nereaguje zapnutie rádia neviem či mám poruchu prenosu Ja či Vy ?

12. 4. 2017

Prosím o link na původní verzi webu - komentáře z předchozích let.

Dobrý den, sháním link na původní verzi webu PCH,ue8 byly tam mnohem zajímavější komentáře než jsou nyní. Více se to týkalo zkušeností s meditacemi, rozvojem, výsledky. Pokud by byl ještě dostupný.

12. 4. 2017

Re: Pro Vildu

Co říkal PCh je jedna věc, ale jaké je tvoje poznání a pochopení? Furt dokola

E-shop Mutual Help Cesty k sobě