Petr Chobot

Official

design and code by Werner Dweight

Petr Chobot - Biolog, Terapeut

Petr Chobot - Aktuality

25. 11. 2016

NOVÉ CD S MEDITACEMI - ŠAMANSKÉ TECHNIKY

Milí přátelé,

rádi bychom vám oznámili, že na našem e-shopu je k dispozici nové CD s meditacemi, které byly pořízeny na akcích se Sergiem. Věříme, že během meditací prožijete příjemné chvíle a přinesou pozitivní změny do vašich životů.

Tyto meditační cvičení nám otevírají přístup k velkým zdrojům energie a světla, které umožňují uskutečnit v nás hluboké změny směrem k osvobození se od omezujících myšlenkových forem. Jde o to, jen si dovolit přijmout nové vzorce myšlení a prostřednictvím nabízených technik a síly proudu světelné pomoci tuto přeměnu uskutečnit. Krok za krokem naplněni touhou po poznání se každý svým přičiněním nutně dostaneme ke svému cíli.

CD naleznete ZDE.

Přejeme Vám krásný den.

11. 11. 2016

PODĚKOVÁNÍ

Drazí přátelé, Sergio a děti z jeho školy velmi děkují za vaše příspěvky na školní pomůcky a prostřednictvím fotek se s vámi chtějí podělit o svou radost.

Jako poděkování jsme pro vás připravili Sergiovy zpěvy z podzimních akcí. Věříme, že jejich léčivý účinek v každém z vás prohloubí pocity lásky a soucitu. Děkujeme všem, kteří mají otevřené srdce.

Nahrávky jsou k dispozici ZDE.

4. 11. 2016

FILM DOCTOR STRANGE

Milí přátelé,

všem doporučujeme zajít do kina na film Doctor Strange. Film vypráví o špičkovém neurochirurgovi, který přijde po tragické nehodě o cit v rukou. 
Osobní krize spojená s úrazem ho dovede do Káthmandú mezi mágy vedené Prastarou a ta mu pomocí poměrně brutálních prostředků rozmetá jeho racionální světonázor. Strange zjišťuje, že k vyléčení potřebuje rozpustit své ego a přijmout zodpovědnost nejen za své blízké, ale dokonce za celý svět. Trailer  ZDE.

Hezký den

27. 10. 2016

NOVÉ CD S MEDITACEMI A DOPROVODNÉ NAHRÁVKY

Drazí přátelé,

rádi bychom vám oznámili, že na našem e-shopu je k dispozici nové CD s meditacemi. Meditace byly pořízeny na léčebných pobytech v Chorvatsku. Na CD je soubor řízených vizualizačních technik, pomocí kterých můžeme vyčistit svoje energetické pole - auru a zaktivizovat své čakry. CD je k dispozici pouze v sekci ke stažení.

Mohutné pohoří, mořská voda, sluneční svit - to jsou podmínky na Zemi, které vytvářejí blahodárné energie snadno využitelné k léčení a regeneraci našeho těla a ducha. Tato místa přitahují člověka k odpočinku, načerpání nových životní sil, oživení funkcí důležitých tělesných orgánů. V místech síly se naše pozornost naplní krásou okolní krajiny, láskou a soucitem k druhým lidem a snadno se rozpomínáme na stavy vědomí, kdy je život vnímán jako nádherná a zábavná hra. 

CD můžete zakoupit ZDE.

Připravili jsme pro vás také doprovodné nahrávky k meditacím. Mohou Vám sloužit na nácvik rychlého dechu a práci s jednotlivými čakrami bez slovního vedení.

Nahrávky jsou k dispozici ZDE.

Přejeme Vám krásný den.

 

24. 10. 2016

DON SERGIO - UKÁZKA Z RITUÁLU

Drazí přátelé,


Don Sergio k nám přijel z Peru z horského městečka Chavín, které leží v Andách pod horou Huascarán. Městečko Chavín má silnou spirituální tradici a kulturu. Je to mystické místo, kde se vysoko v horách nachází jezera, mnoho druhů posvátných rostlin, teplé prameny a tisíce let staré stavby a pyramidy Alpamayo, které koncentrují z kosmu na naši planetu silnou energii. I samotná hora Huascarán je silný zářič.

Sergio během rituálů přináší vzkaz jakým způsobem je třeba změnit své životy a naše soužití s planetou Zemí, abychom sami sebe nezničili, ale naopak dokázali vytvořit dalším generacím prostředí příznivé pro život. Je nejvyšší čas začít konat.

Ukázku z rituálu si můžete prohlédnout ZDE.

Další ukázky budeme postupně přidávat.

Přejme Vám krásný den.

 

16. 10. 2016

DON SERGIO - MAGICKÝ ZPĚV

Drazí přátelé, 

během magického zpěvu šaman Don Sergio napojuje účastníky meditace na vyšší světy a světelné bytosti Apu. Otevřete svá srdce a naplňte je skutečnou životadárnou láskyplnou silou, která je podstatou každého z nás. 

"Nechť už brzy každý cítí svou jednotu se vším a naše planeta se otevře vibracím svobody a míru."

Zpěv Sergia si můžete poslechnout ZDE.

23. 9. 2016

NOVÉ MEDITACE NA YOUTUBE

Milí přátelé,

na youtube jsme pro vás připravili nové meditace, a to Bdělý sen a Život v hojnosti. Věříme, že se vám nahrávky budou líbit a přinesou vám do života jen samé pozitivní změny.

Meditace jsou k dispozici ZDE.

Přejeme Vám příjemný den.

16. 9. 2016

NOVÉ CD S MEDITACEMI

Drazí přátelé,

rádi bychom vám oznámili, že na našem e-shopu jsou k dispozici dvě nové CD s meditacemi. Meditace byly pořízeny na letních seminářích. Na CD je soubor řízených vizualizačních technik, pomocí kterých můžeme vyčistit svoje energetické pole - auru a zaktivizovat své čakry. CD jsou k dispozici pouze ke stažení.

Život v hojnosti a radosti – Hojnost není z kosmického hlediska jen dostatek finančních prostředků pro pohodlný a aktivní život člověka, ale především dostatek přátelských vztahů, mnoho nádherných realizovatelných idejí a schopnost radovat se ze života. Hojnost neznamená „NĚCO VLASTNIT“, ale „ MÍT POCIT VNITŘNÍ PLNOSTI A TOUHU TVOŘIT“.

Být bdělý ve snu - Být bdělý v době, kdy naše tělo spí, nám přináší mnohem větší svobodu a ochranu mysli před působením určitých neblahých planetárních vlivů. Během těchto meditací se rozvíjí naše představivost a soustředění a tělo se naplňuje omlazující životní silou.

CD k dispozici ZDE.

Přejeme Vám krásný den.

31. 8. 2016

DON SERGIO - UKÁZKA Z MEDITACE 2012

Drazí přátelé,

Don Sergio se již velmi těší na všechny, kteří se zúčastní připravovaných akcí. Jeho vnitřní čistota a dětská upřímnost je z jeho pohledu jasně patrná. Na YouTube se můžete podívat na ukázku z meditace která se uskutečnila v roce 2012.

Nahrávku můžete zhlédnout ZDE. 

Kalendář akcí ZDE.

Přejeme vám krásný den.

21. 8. 2016

ŠAMAN DON SERGIO OPĚT V EVROPĚ

Drazí přátelé,

s radostí vám oznamujeme, že po čtyřech letech navštíví opět ČR velmi silný peruánský šaman Don Sergio.

Tento šaman tráví většinu svého času v obtížně dostupné oblasti And. Jeho cesta k nám má za současné situace v EU a na Zemi charakter významné energetické podpory. Jako nikdy dříve musíme být silní a zdraví.

Don Sergio bude společně s Petrem na všech léčebných meditacích a bude přítomen i na prvních dvou meditacích na intenzivních seminářích.

Účast na meditacích není vhodná pro těhotné ženy od 5 měsíce těhotenství.

Více informací k návštěvě šamana naleznete ZDE. 

Kalendář akcí ZDE. 

Těšíme se na setkání s vámi.

E-shop Mutual Help Cesty k sobě